Reklama

Nowy Genesis G90 wyszpiegowany w testach

Nowy Genesis G90 wyszpiegowany,Nowy Genesis G90

Są tacy klienci, którzy nadal kochają luksusowe sedany i nie porzucili ich na rzecz SUVów i to dla nich powstaje m.in. nowy Genesis G90, którego fotki właśnie wpadły do sieci.

Nowy Genesis G90 na zdjęciach

Genesis, dział premium Hyundaia, pracuje nad swoim flagowym samochodem, czyli oczywiście modelem G90, który został właśnie przyłapany na testach na mrozie. Ten imponującym model dzierży tylko kamuflaż poniżej linii okien, ukazując cały dach w pełni, gdzie znalazło się kilka zmian na czele z nowymi stałymi wstawkami szyb za przednimi i tylnymi słupkami, co pociągnęło za sobą linię nadwozia tak, aby zetknęła się z szybą na tyle.

Czytaj też: Zdjęcia Genesis GV70e. Elektryczny SUV w testach
Czytaj też: Czy doczekamy się hybrydowych modeli Genesis?
Czytaj też: Tak wygląda nowy Genesis G70 na 2022 rok modelowy

Kamuflaż na klamkach drzwi nieco zastanawia, ale to sprawia, że są szanse na te schowane w nadwozie, które „wyskakują” gotowe do działania w razie potrzeby. Jesteśmy z kolei prawie pewni, że w G90 nowej generacji zastosowane zostaną dwupłaszczyznowe reflektory, które można znaleźć w jego mniejszym bracie G80 i które stanowią nowy znak rozpoznawczy marki.

Czytaj też: Nadchodzi sześć nowych elektrycznych modeli Genesis?
Czytaj też: Elektryczny model Kia i Genesis potwierdzony na 2021 rok
Czytaj też: Prototypowy elektryczny crossover Genesis na zdjęciach

Ponoć Genesis szykuje dla G90 nowy układ deski rozdzielczej z w pełni cyfrowymi ekranami umieszczonymi obok siebie w jednym kawałku szkła. Uważa się, że następny G90 będzie przełomem technologicznym, oferując autonomiczny system jazdy z certyfikatem poziomu 3 i zawieszenie pneumatyczne. Po stronie napędu oczekuje się po prostu nowej generacji 5-litrowej V8.