Zdjęcia Genesis GV70e. Elektryczny SUV w testach

Zdjęcia Genesis GV70e, elektryczny SUV w testach

Co powiecie na najnowsze spojrzenie na wyjątkowego, bo elektrycznego SUVa o naturze crossovera ekskluzywnej marki Hyundaia w testach? Rzućcie okiem na zdjęcia Genesis GV70e.

Zdjęcia Genesis GV70e w testach. Premiera ponoć na końcu 2021 roku

Fotografowie złapali ten samochód testowy na drogach publicznych w Niemczech, a dokładniej mówiąc, w pobliżu Centrum Testowego Hyundai w Rüsselsheim. Wygląda bardzo znajomo, ponieważ wygląda identycznie, jak spalinowy GV70 pod względem kształtu i rozmiaru, mając tylko drobne poprawki, które wskazują na jego bezemisyjną naturę.

Czytaj też: Nadchodzi sześć nowych elektrycznych modeli Genesis?
Czytaj też: Elektryczny model Kia i Genesis potwierdzony na 2021 rok
Czytaj też: Prototypowy elektryczny crossover Genesis na zdjęciach

Niestety wiele możemy zobaczyć, bo Genesis GV70e w tym wydaniu posiada całą masę materiałowego kamuflażu i fałszywych paneli, ale doskonale znamy taktykę Genesisa. Na bokach dostrzegamy nowe pięcioramienne felgi z oponami Michelin, a na przednich błotnikach małe pudełka, które prawdopodobnie są związane z systemem ładowania pojazdu, ale materiałowe przebranie ukrywa ich rzeczywisty kształt i rozmiar.

Czytaj też: Czy doczekamy się hybrydowych modeli Genesis?
Czytaj też: Tak wygląda nowy Genesis G70 na 2022 rok modelowy
Czytaj też: Elektrycznego Genesis eG80 naładujemy nawet bez przewodów

Z tyłu nie dzieje się nic interesującego, ale brak rur wydechowych, jasno wskazuje, że pod nadwoziem znajduje się zasilany z akumulatora układ napędowy.