WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Obsada Ghostbuster powiększa się o gwiazdę Stranger Things

Obsada Ghostbuster powiększa się o gwiazdę Stranger Things

Mamy nowe informacje na temat Pogromców Duchów, filmu, który będzie kontynuował oryginalne filmy z lat 80. Obsada Ghostbuster powiększa się o gwiazdę Stranger Things, Finna Wolfharda, który w serialu grał Mike’a.

Czytaj też:  Zwiastun i tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen dostaniemy już wkrótce

Jason Reitman przejął pałeczkę po ojcu i zajmie się reżyserią nowej odsłony Ghostbusters, która będzie kontynuowała serię z lat 80. Według doniesień fabuła skupi się na czwórce dzieci, dwóch dziewczynach i dwóch chłopcach, którzy będą mierzyć się z nadnaturalnymi zjawiskami w swoim miasteczku. Fani zauważyli, że bardzo przypomina to Stranger Things. Cóż, to nie jedyne podobieństwo. Variety donosi, że obsada Ghostbusters powiększyła się o gwiazdę serialu Netflixa – Finna Wolfharda. Miałby on wcielić się w jednego z chłopców. Mamy do wyboru albo 12-letniego, bystrego fana technologii, albo 13-letniego entuzjastę teorii spiskowych. Do obsady ma dołączyć też aktorka Carrie Coon, która wcieliłaby się w rolę walczącą samotną mamy Wolfharda.

Obsada Ghostbuster powiększa się o gwiazdę Stranger Things
Finn Wolfhard i reszta dzieci przebranych za Pogromców Duchów w drugim sezonie Stranger Things

Co ciekawe 24 godziny po ogłoszeniu Ghostbusters film otrzymał pierwszy teaser. Krótkie wideo zaczyna się w ciemną, burzliwą noc. Widzimy tajemnicze błyski światła wydobywające się z odległej stodoły. Gdy kamera wchodzi do budynku, odchyla się plandeka i widzimy znajdujący się pod nią pojazd. Jest to kultowy już samochód ECTO-1, znany z oryginalnych filmów.

Zobaczcie teaser Pogromców Duchów

Reitman nie podzieli się jeszcze szczegółami na temat fabuły filmu. Wiemy, że pominie on produkcję z 2016 roku, a za to stanowić będzie kontynuację oryginalnych filmów stworzonych przez jego ojca, Ivana. Reżyser zdradził tylko, że Akcja będzie działa się w 2020 roku, czyli wtedy, kiedy zaplanowana jest premiera. Nie wiadomo czy powróci ktoś ze starej obsady Ghostbusters. Na pewno fani kultowych już filmów chcieliby takiego obrotu sprawy. Sami aktorzy również wypowiadali się na ten temat mówiąc, że z chęcią powtórzyliby swoje role, nawet epizodycznie.

Premiera Ghostbusters zaplanowana jest na 10 lipca 2020 roku.

Czytaj też: Historię Obi-Wana Kenobiego dostaniemy w formie serialu?

Źródło:  digitaltrends.com