Reklama
aplikuj.pl

Zwiastun i tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen dostaniemy już wkrótce

Zwiastun i tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen dostaniemy już wkrótce

Disney bardzo lubi trzymać fanów w niepewności i swoje najgłośniejsze produkcje utrzymuje w tajemnicy. Tak było w przypadku Endgame, a teraz historia się powtarza. Według najnowszych doniesień zwiastun i tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen dostaniemy już wkrótce.

Oczekiwaliśmy premiery trailera podczas Super Bowl. W międzyczasie pojawiały się plotki, że dostaniemy go w innych terminach. Jak na razie żadna informacja się nie potwierdziła. Dlatego i te doniesienia należy traktować z przymrużeniem oka. Tak jak w pozostałych mamy również konkretną datę – 4 maja.

Czytaj też: Co nowego w sprawie Legionu Samobójców 2?

Kilka dni temu otrzymaliśmy wiadomość, że zdjęcia do IX Epizodu Gwiezdnych Wojen się zakończyły. J.J. Abrams dał o tym znać na swoim Twitterze publikując zdjęcie przytulających się Rey, Finna i Poe’go.

Parę dni później Mark Allen z Morning Blend pojechał do Pinewood Studios w Wielkiej Brytanii by obejrzeć relacje z Gwiezdnych Wojen. Wiemy o tym z jego Instagrama. To właśnie tam, w sekcji komentarzy,  poinformował, że zwiastun i tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen dostaniemy 4 maja. Nie wiadomo jednak, czy to tylko forma trollingu czy może prawda.

https://www.instagram.com/p/Bt-_9UmhC8Q/?utm_source=ig_web_copy_link

Niezależnie od wpisu reportera wiemy, że coś jest na rzeczy. Oficjalne konta Star Wars z Wielkiej Brytanii, Francji i Holandii zaczęły wypuszczać teasery dające do zrozumienia, że coś się wkrótce wydarzy. Wszystkie podpisane są słowami „Spokój przed galaktyczną burzą”.

Premiera IX Epizodu Gwiezdnych Wojen zaplanowana jest na grudzień. Teoretycznie jest jeszcze czas na zwiastun i tytuł. Jednak, tak jak w przypadku Endgame, w pewnym momencie ekscytacja fanów zmieni się w rozdrażnienie i niezadowolenie.

Czytaj też: Co wiemy na temat serialu Loki?

Źródło: bgr.com