Odświeżenie BMW X4 2022 wyszpiegowane

Odświeżenie BMW X4 2022, Odświeżenie BMW X4, BMW X4

Dziś możemy podejrzeć najnowsze zdjęcia szpiegowskie, ujawniające odświeżenie BMW X4 2022 w pełnej krasie.

Odświeżenie BMW X4 2022 na zdjęciach

W skrócie nadchodzący lifting X4 będzie sprowadzał się tylko do drobnych zmian na zewnątrz, co akcentuje śladowa ilość kamuflażu na przedniej oraz tylnej sekcji, jak również wewnątrz. Innymi słowy, nie oczekujcie wielkich zmian po tym crossoverze.

Czytaj też: Elektryczne BMW iX3 na sesji w Warszawie
Czytaj też: Opancerzone BMW X7 2021 od Inkas
Czytaj też: Nowa generacja BMW Serii 7 na zdjęciach w topowej i elektrycznej wersji

Wewnątrz zdjęcia tego BMW X4 2022 w testach pokazały praktycznie identyczne panele drzwi oraz ogólny układ deski rozdzielczej. Ta zyska jednak nieco większy ekran infotainment, a tunel środkowy doczeka się przeprojektowania z małą dźwignią zmiany biegów.

Jeśli idzie o nadwozie, przednia część BMW X4 2022 nadal jest solidnie zasłonięta, co uniemożliwia dobre rozeznanie się w tym, co najważniejsze, czyli w samej kratce, ale ta powinna jedynie zyskać nieco większych rozmiarów. Zmianie powinny ulec przede wszystkim światła, które będą cieńsze, bo zapożyczone z Serii 5, a całość dopełnią drobne poprawki zderzaków, co powinno przenieść się również na tył.

Czytaj też: Zdjęcia nowego BMW X7 podczas śnieżnych testów
Czytaj też: BMW o dogadzaniu wszystkim. Zapewne wiecie o co chodzi
Czytaj też: Nowe BMW Serii 7 zaskoczą funkcjami i wyglądem?

Oczekuje się, że opcje układu napędowego zostaną przeniesione praktycznie 1:1, zawieszenie ulegnie małej poprawie, a premiera tego crossovera będzie miała miejsce pod koniec 2021 roku.