Reklama
aplikuj.pl

Opancerzone BMW X7 2021 od Inkas

Opancerzone BMW X7 2021 Inkas

Kanadyjska firma Inkas postanowiła stworzyć swoje wyjątkowe, opancerzone BMW X7 2021 do zadań specjalnych.

Opancerzone BMW X7 2021

Elegancki SUV i niebywały poziom ochrony, to połączenie godne każdego filmu akcji, czy grupy gangsterów. W rzeczywistości jednak tego typu samochody trafiają w ręce agencji ochrony i wysoko postawionych ludzi, biorących swoje życie i zdrowie za priorytet.

Czytaj też: Zdjęcia nowego BMW X7 podczas śnieżnych testów
Czytaj też: BMW o dogadzaniu wszystkim. Zapewne wiecie o co chodzi
Czytaj też: Nowe BMW Serii 7 zaskoczą funkcjami i wyglądem?

Dlatego więc opancerzone BMW X7 2021 z przyciemnionymi i znacznie grubszymi szybami oraz zewnętrznym pakietem pancerza Inkas zapewnia ochronę na poziomie BR6. To oznacza, że zatrzyma amunicję 7,62 lub 0,308, a na dodatek przetrwa jednoczesny wybuch dwóch granatów ręcznych.

Pomijając samo opancerzenie, Inkas wyposażyło BMW X7 w system filtrowania powietrza, syreny, światła awaryjne, noktowizor i systemy zasłon dymnych. Ulepszeniu uległ też 4,4-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem, który może, ale nie musi zaliczyć wzrostu mocy z 530 do 620 koni mechanicznych.

Czytaj też: Dealerzy Volvo chcą większego SUVa do rywalizacji z BMW X7
Czytaj też: Wyszpiegowano prototyp BMW X4 M 2022
Czytaj też: BMW M4 CSL może wrócić wcześniej, niż kiedyś

Zawieszenie X7 zostało dostrojone, aby poradzić sobie z dodatkowym obciążeniem, a opony typu run-flat dbają o to, aby wszelkie „kapcie” nie oznaczały natychmiastowego przymusu zatrzymania. Dodatkowa ochrona akumulatora i elektronicznego modułu sterującego jest również częścią standardowego pakietu. Zamówienia u Inkas ponoć ruszyły, a ceny są nieznane.