WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Odświeżenie BMW X7 2022 wyszpiegowane

Odświeżenie BMW X7 2022 wyszpiegowane

Dziś otrzymaliśmy cieplutki jeszcze zestaw zdjęć szpiegowskich, które przedstawiają odświeżenie BMW X7 2022 w testach. Niestety mamy z tym liftingiem dwa problemy.

Odświeżenie BMW X7 2022 – zdjęcia

W tym roku BMW podzieliło świat na zwolenników i przeciwników tych nowych, wielkich pionowych maskownic chłodnicy w kultowym kształcie. Najwidoczniej jednak marce nie jest mało, bo wygląda na to, że teraz eksperymentuje z układem przednich świateł.

Czytaj też: Wyszpiegowano nowe BMW 2 Active Tourer 2021
Czytaj też: Nadchodzi nowe BMW 4 Gran Coupe, które ponoć oszołamia
Czytaj też: Firma BMW stawia na druk 3D i wychodzi jej to świetnie

Widziane wcześniej w prototypach X8, nowe światła BMW najwidoczniej trafią nawet do X7, choć obecnie duża ilość kamuflażu może mylić nasz wzrok. Z tego co jednak widzimy, główne reflektory X7 zostały umieszczone znacznie niżej w porównaniu do obecnego X7, w którym klastry znajdują się bezpośrednio pod maską.

Może jednak nie ma co panikować, a BMW po prostu odsłoniło tylko część reflektorów, aby umożliwić prototypowi X7 jazdę po publicznych drogach? Może w rzeczywistości tuż nad widocznymi światłami jest jeszcze kolejna część reflektora w myśl klastrowego albo jeszcze innego układu?

Czytaj też: Oto luksusowe BMW 745Le xDrive stworzone przez BMW Individual
Czytaj też: Wyszpiegowano interesujący prototyp BMW X5
Czytaj też: BMW G 310 R 2020 najnowszym motocyklem segmentu Dynamic Roadster

To okaże się zapewne przed oficjalną premierą, kiedy to kolejne warstwy kamuflażu będą się żegnać z nadwoziem. Jako że obecna wersja BMW X7 ma około dwóch lat, odświeżenie zadebiutuje dopiero w 2022 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News