Reklama

Odświeżenie BMW X7 2022 wyszpiegowane

Odświeżenie BMW X7 2022, zdjęcia BMW X7 2022, wyszpiegowane Odświeżenie BMW X7 2022

Dziś otrzymaliśmy cieplutki jeszcze zestaw zdjęć szpiegowskich, które przedstawiają odświeżenie BMW X7 2022 w testach. Niestety mamy z tym liftingiem dwa problemy.

Odświeżenie BMW X7 2022 – zdjęcia

W tym roku BMW podzieliło świat na zwolenników i przeciwników tych nowych, wielkich pionowych maskownic chłodnicy w kultowym kształcie. Najwidoczniej jednak marce nie jest mało, bo wygląda na to, że teraz eksperymentuje z układem przednich świateł.

Czytaj też: Wyszpiegowano nowe BMW 2 Active Tourer 2021
Czytaj też: Nadchodzi nowe BMW 4 Gran Coupe, które ponoć oszołamia
Czytaj też: Firma BMW stawia na druk 3D i wychodzi jej to świetnie

Widziane wcześniej w prototypach X8, nowe światła BMW najwidoczniej trafią nawet do X7, choć obecnie duża ilość kamuflażu może mylić nasz wzrok. Z tego co jednak widzimy, główne reflektory X7 zostały umieszczone znacznie niżej w porównaniu do obecnego X7, w którym klastry znajdują się bezpośrednio pod maską.

Może jednak nie ma co panikować, a BMW po prostu odsłoniło tylko część reflektorów, aby umożliwić prototypowi X7 jazdę po publicznych drogach? Może w rzeczywistości tuż nad widocznymi światłami jest jeszcze kolejna część reflektora w myśl klastrowego albo jeszcze innego układu?

Czytaj też: Oto luksusowe BMW 745Le xDrive stworzone przez BMW Individual
Czytaj też: Wyszpiegowano interesujący prototyp BMW X5
Czytaj też: BMW G 310 R 2020 najnowszym motocyklem segmentu Dynamic Roadster

To okaże się zapewne przed oficjalną premierą, kiedy to kolejne warstwy kamuflażu będą się żegnać z nadwoziem. Jako że obecna wersja BMW X7 ma około dwóch lat, odświeżenie zadebiutuje dopiero w 2022 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News