Reklama

Szukacie słuchawek do łóżka? NightBuds mają się tam sprawdzić idealnie

słuchawki do spania NightBuds

Już ponad milion złotych na Kickstarterze zebrała brytyjska firma Kokoon, która opracowała słuchawki NightBuds, aby spało się lepiej.

NightBuds. Żeby spało się lepiej

Te słuchawki zaprojektowane specjalnie do spania, różnią się od pozostałych na wielu frontach, a przede wszystkim w kwestii rozmiaru i sposobu noszenia w uchu, gwarantując, że podczas snu zawsze pozostaną na miejscu.

Czytaj też: Test Huawei FreeBuds Pro. Malutkie słuchawki dla wymagającego użytkownika
Czytaj też: Słuchawki Apple AirPods Studio sprawiły, że sklepy chowają inne słuchawki
Czytaj też: Cloud Buds, czyli nowe słuchawki od HyperX

Kokoon chwali się, że NightBuds to „obecnie najmniejsze dostępne słuchawki douszne do snu”, co potwierdza ich grubość zaledwie 5,4 mm, dzięki czemu przy leżeniu “na boku” nie wbijają się w nasz kanał słuchowy. Obie słuchawki łączy z kolei zygzakowaty przewód z modułem na tyle głowy, gdzie znalazła się bateria o wytrzymałości do 10 godzin na jednym ładowaniu i elementy sterujące głośnością i mocą, które w innym przypadku musiałyby być wbudowane w elementy douszne.

NightBuds dzierżą czujniki fotopletyzmogramu, które wykorzystują światło podczerwone do pomiaru tętna i jego zmian. Dzięki temu są w stanie śledzić sen użytkownika razem z dołączoną aplikacją, która dba o zarzucanie nam różnych dźwięków w celu zapewnienia nam lepszego odpoczynku.

Czytaj też: Major IV, czyli jeszcze bardziej wytrzymałe bezprzewodowe słuchawki Marshall
Czytaj też: Sennheiser przedstawia słuchawki HD 560S do analitycznych odsłuchów
Czytaj też: Bezprzewodowe słuchawki dokanałowe UE Fits dopasują się do uszu każdego

Jeśli słuchaliście czegoś, NightBuds zapisze moment podcastu/audiobooka, na którym zasnęliście i płynnie przejdzie do białego szumu, usprawniającego sen przy jednoczesnej izolacji hałasu z otoczenia. Rozbudzi jednak Was delikatnie za sprawą niestandardowego budzika. Cena? Obecnie można zgarnąć je za 149 dolców.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News