Reklama
aplikuj.pl

Opóźnione gry, na które dalej czekamy

opóźnione gry

Niektóre produkcje są zapowiadane dość wcześnie przez co czeka się na nie latami. Dziś właśnie o nich.

Nie, nie zamierzam nawet zaczynać od The Elder Scrolls VI, bo ta gra sprawia wrażenie jakby dopiero co istniała na papierze. Wiele lat minie zanim zagramy we wszystkie zapowiedziane produkcje Bethesdy, ale szansa, że wcześniej zagramy jednak w którąś z poniższych gier jest. Chyba.

Czytaj też: Recenzja Trust GXT 488 Forze – No… nie.
Czytaj też: Magazyn komputerowy ostrzega przed promieniowaniem elektromagnetycznym. Słusznie?
Czytaj też: Piękno abonamentów. Concrete Genie, Control, Destruction AllStars, The Medium

Rainbow Six Quarantine

Zaginął ten tytuł kompletnie. O produkcji zaczęliśmy wiedzieć coraz więcej w 2019 i wydawało się, że gra jest już prawie gotowa. Szczególnie można było tak myśleć, że względu na to, że Rainbow Six Siege posiadał ograniczony czasowo event z potworami, którego zasady przypominały to co miało nadejść w Quarantine. Tytuł jednak zniknął z radarów, a jego premiera była stale opóźniana. O grze się po prostu co chwile zapomina, ale Ubisoft dał niedawno nadzieję na jej powrót. Być może pod inną nazwą.

Spodziewana data premiery: wrzesień 2021

Czytaj też: Czym jest DLSS firmy NVIDIA? Rewolucyjna technologia dla GeForce RTX pod lupą
Czytaj też: Koniec Rockstar. Martwię się o kondycję firmy
Czytaj też: Najciekawsze premiery gier – luty 2021

Far Cry 6

Kolejny tytuł od Ubisoftu, który już prawie-prawie był z nami i… opóźniono go na odległy termin. Podobnie jak w przypadku Rainbow Six Quarantine – o grze wiedzieliśmy już sporo, ale kilka potknięć Ubisoftu sprawiło, że premierę przełożono. Ghost Recon Breakpoint oraz Watch Dogs Legion były produkcyjnymi wpadkami (wiedzieliście, że wizja Watch Dogs Legion trochę minęła się z tym czym gra miała być?), więc autorzy Far Cry 6 dostali masę dodatkowego czasu.

Spodziewana data premiery: wrzesień 2021

Dying Light 2

We wrocławską produkcję również mieliśmy już grać. W przeciwieństwie jednak do CD Projekt RED, który co chwilę zmieniał datę premiery gry, Techland po prostu opóźnił wydanie na bliżej niezdefiniowany termin. Po Cyberpunk 2077 widzimy, że być może był to dobry pomysł, aby dać twórcom tyle czasu ile chcą. Techland dalej milczy w kwestii gry, choć ostatnie komunikaty dają nadzieję, że coś się w temacie znowu zacznie dziać.

Spodziewana data premiery: 2021

Bayonetta 3

Oczekiwania graczy zdają się w tej sprawie grać pierwsze skrzypce. Wychodzi bowiem na to, że każdy chciałby już zagrać w Bayonettę 3 i nawet nie pomyślano, że tytuł może potrzebować jeszcze trochę czasu. A ile konkretnie? Cóż… zła wiadomość jest taka, że ostatnia informacja mówi, aby nie nastawiać się na rychłą premierę.

Spodziewana data premiery: na pewno po 2021

Czytaj też: Śnieg w grach – w tych tytułach naprawdę czuło się mróz
Czytaj też: Dlaczego Resident Evil 8 będzie najlepszą grą serii?
Czytaj też: Razer Wildcat to nie jest zwykły pad. To jest czołg!

Metroid Prime 4

Jak się już pokazało logo to znaczy, że zaraz będzie zwiastun, a potem gameplay! Racja?! No chyba nie w przypadku Metroid Prime 4. I tak czekamy sobie z logiem od 2017 roku, a w międzyczasie podobno produkcja gry ruszyła od początku. Coś czuję, że jeszcze długo sobie poczekamy. Bardzo długo.

Spodziewana data premiery: na pewno po 2021

Beyond Good and Evil 2

Ależ być chciał już w to zagrać. Do dziś jestem w szoku po gameplayu, gdy pokazano ogromną mapę świata gry. Kilka planet?! A do tego jeszcze możliwość latania po całej powierzchni i opcja wylądowania gdzie się chce… Ta gra spełnia jedno z moich growych marzeń. Gra stawiająca na fabułę, ale z otwartością No Man’s Sky. Ale mam wątpliwości czy kiedykolwiek tytuł wyjdzie.

Spodziewana data premiery: na pewno po 2022. A może po 2023…

Gotham Knights

Pokazano nam zwiastun, gameplay… i o grze jest tak cicho, jakby zachodziły w niej albo jakieś wielkie zmiany albo po prostu sposób jej promowania to był jakiś eksperyment. A może twórcy są tak pewni swego, że wiedzą, że kolejny pokaz gry zmiecie konkurencję i nawet nie muszą nas zasypywać teraz promocyjnymi nagraniami? Oby! Póki co – zapominam o tej grze co jakiś czas.

Spodziewana data premiery: 2021