WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Orange pozwala oddać Wasze gigabajty w celach charytatywnych

Orange pozwala oddać Wasze gigabajty w celach charytatywnych

Ponownie Orange startuje z akcją, w której możemy pozbyć się swoich gigabajtów danych i przekazać je na cele charytatywne. Jak to działa?

Orange przygotował akcję charytatywną, dzięki której możecie przekazać swoje zbędne gigabajty danych na cele charytatywne. Jak cała ta nietypowa akcja została zorganizowana?

Czytaj też: Huawei w Polsce – nieoczekiwany głos rozsądku Ministerstwa Sprawiedliwości
Czytaj też: Uważajcie na fałszywe SMS-y od Inspekcji Sanitarnej
Czytaj też: Orange buduje data center pod Warszawą i będzie bardzo nowoczesne

Gigabajty na tablety i pakiet internetowy

Fundacja Orange podaruje 100 tabletów, a Orange zapewni darmowy dostęp do internetu na 2 lata dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji, korzystających ze świetlic środowiskowych. Pojawi się też wspólna pula gigabajtów do wykorzystania. O jej rozmiar zadbają już jednak klienci Orange.

Czytaj też: #GIGAHeyah to nowa oferta Internetu na kartę
Czytaj też: [Aktualizacja] Szwecja banuje Huawei i ZTE, ale nie powinno to nikogo dziwić
Czytaj też: Dezinformacja na temat sieci 5G na celowniku państw Unii Europejskiej

Jak oddać gigabajty?

Niewykorzystane gigabajty można przekazać do wspólnej puli. Orange zamieni je na realną pomoc. W akcji mogą wziąć udział klienci indywidualni posiadający mobilną ofertę na abonament. Wystarczy wysłać darmowy SMS o treści ODDAJEGB pod numer 80885. Gigabajty zostaną przeznaczone na cel charytatywny z końcem okresu rozliczeniowego, dlatego dołączenie do akcji „Pomagajmy Gigabajtami” nie spowoduje zmniejszenia miesięcznego pakietu danych. Akcja trwa do 21 grudnia 2020r.