WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Poziomy trudności Modern Warfare – powraca trudny tryb Specjalisty!

Nowe informacje o poziomach trudności Modern Warfare! W grze pojawi się tryb Specjalisty!

Infinty Ward zdradziło nam istnienie pewnego dodatkowego poziomu trudności w Modern Warfare. Potwierdzono to za pomocą Twittera.

Czym jest poziom trudności Specjalisty? W dużym skrócie, pojawił się on w Call of Duty: Infinity Warfare (swoją drogą – to świetna gra, dajcie jej szansę) i oferował jeszcze trudniejsze wyzwanie niż poziom trudności weterana. Rozwijając, za polską wikipedią Call of Duty:

Poziom specjalisty jest utrudnionym poziomem weterana. Regeneracja zdrowia jest wyłączona, a jedynym sposobem odzyskania go jest korzystanie z nanozastrzyków, znajdowanych podczas misji. Oprócz tego przed śmiertelnymi strzałami w głowę chronią hełmy, których również należy szukać podczas misji. Postrzał gracza wpływa na jego kondycję tzn. jeśli przeciwnik trafi w nogi, gracz będzie poruszał się wolniej, jeśli w ręce – ograniczy to możliwość korzystania z wyposażenia lub celowania bronią. Trafienie w ręce może też spowodować upuszczenie trzymanej broni. Po rozładowaniu magazynka postać nie przeładowuje broni automatycznie i trzeba to zrobić samemu.

Przyznam, że założenia tego poziomu trudności, który prawdopodobnie odblokuje się po pierwszym przejściu gry, brzmią wspaniale. Rozgrywka na pewno w taki sposób jest o wiele wolniejsza, ale za to wprowadza pewną głębią, której często brakuje dużym grom. Call of Duty: Modern Warfare zapowiada się aktualnie na produkcję, która nie jedzie tylko na nostalgii, ale stara się też wprowadzić wiele rozwiązań, które na nowo zdefiniuję te markę.

ŹRÓDŁO: gamingbolt