Reklama
aplikuj.pl

Nowego Nissana Frontiera 2022 zapewne nie rozpoznacie

Nowego Nissana Frontiera 2022, Nissan Frontier 2022, Nissana Frontiera 2022

Ford Ranger może już nieco drżeć, jako że dziś poznaliśmy nowego Nissana Frontiera 2022, który na szczęście wygląda, jak coś rzeczywiście nowego.

Premiera Nissana Frontiera 2022

Jednak oczywiście aktualizacje dotyczą nie tylko odmienionego nadwozia i nowoczesnego wnętrza, ale też dotykają funkcji bezpieczeństwa i technologii. Pod kątem napędu z kolei ciągle w grę wchodzi 3,8-litrowa V6 i dziewięciobiegowa automatyczna skrzynia biegów, co wrzuca albo na tylne, albo na wszystkie koła moc rzędu 310 koni mechanicznych i 381 Nm momentu obrotowego.

Czytaj też: Nissan Office Pod, czyli biuro na kółkach
Czytaj też: Nissan Leaf10 Special Edition czerpie garściami z modelu Ariya
Czytaj też: Nowy Nissan Qashqai zmierza do nas wielkimi krokami

Jako wół roboczy, nowy Nissan Frontier 2022 powinien spisać się fenomenalnie i to zwłaszcza w wydaniu Pro-4X, które zwiększa znacząco terenowe możliwości tego cacka. Gwarantuje mu bowiem elektryczny mechanizm różnicowy na tyle, wzmocnione podwozie i specjalnie przestrojone amortyzatory.

Czytaj też: Nissan Armada 2021, czyli nowy wygląd i szereg ulepszeń
Czytaj też: Nissan wyjaśnia co poszło nie tak, przyznając przestarzałość swoich modeli
Czytaj też:
Co nowego w Nissan Murano 2021?

W wyborze Nissana Frontiera 2022 z pewnością wielu się pogubi przy jednoczesnym zachwycie wyborem, jako że w grę wejdą cztery poziomy wykończeń (S, SV, Pro-4X, Pro-X), dwa style kabiny i dwie długości przestrzeni transportowej. Ceny zostaną ujawnione bliżej premiery lata tego roku.