Reklama

Ktoś chętny na przejażdżkę czołgiem z II wojny światowej?

przejażdżka czołgiem, czołg USA,

Muzeum Dziedzictwa Amerykańskiego poświęcone czasom od wojny o niepodległość po dzisiejszą globalną wojnę z terroryzmem, ruszyło z loterią zbierania funduszy na rzecz muzeum, w której główną nagrodą jest przejażdżka czołgiem.

Bądź jednym z niewielu za sterami czołgów

Icons of Armor: The Ultimate WWII Tank Experience pozwoli jednemu szczęśliwemu zwycięzcy oraz jego gościowi prowadzić trzy czołgi armii amerykańskiej z II wojny światowej. Zwycięzca doświadczy również praktycznej wycieczki po czołgach amerykańskich, rosyjskich, niemieckich i brytyjskich.

Czytaj też: Stan gotowości lotnictwa USA przeraża
Czytaj też: Czy Korea Północna trenuje wojskowe delfiny?
Czytaj też: Myśliwiec F-35A zrzucił nuklearną bombę w ramach testu

M4 Sherman

We wspomnianym muzeum znajduje się 6-tonowy czołg M1917 armii amerykańskiej z I wojny światowej, prawie kompletny zestaw niemieckich czołgów wojennych, dział szturmowych i półgąsienic od Panzer I do Panzer V „Panther”, pełną inwentaryzację czołgów US Army i Marine Corps z II wojny światowej i czołgi z czasów Zimnej Wojny z różnych krajów. Muzeum może się nawet pochwalić głównym czołgiem bojowym M1A1 Abrams.

Czytaj też: Trzy najgroźniejsze okręty podwodne świata
Czytaj też: USA przechwyciło pocisk międzykontynentalny w arcyważnym teście bezpieczeństwa
Czytaj też: USA stawia nowy system obrony przeciwlotniczej Iron Dome

M26 Pershing

Chociaż muzeum oferuje możliwość przejażdżki w czołgu, jest to droga zabawa, ale jednemu zwycięzcy loterii z płatnymi losami trwającej do 31 marca 2021 roku, będzie przysługiwać kombinezon czołgisty, kompleksowe szkolenie i możliwość kierowania M24 Chaffee, M4 Sherman i czołgiem średnim M26 Pershing.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News