Reklama
aplikuj.pl

Ten Ram Power Wagon 2021 świętuje ważną rocznicę

Ram Power Wagon 2021, Ram Power Wagon, Ram Power Wagon 75th Anniversary Edition, Power Wagon 75

Firma Ram ujawniła właśnie swój wyjątkowy model pickupa Power Wagon 75th Anniversary Edition na 2021 rok.

Ram Power Wagon 2021 w wyjątkowym wydaniu

Firma Ram postanowiła uświęcić trzy trzy czwarte wieku od wprowadzenia jednego z pierwszych masowo produkowanych pickupów 4×4 do sprzedaży w 1945 roku. Dokonuje tego z kolei za pomocą Ram Power Wagon 75th Anniversary Edition, którego ceny zaczynają się od 65250$, a plan dostaw ma ruszyć w czwartym kwartale 2020 roku.

Czytaj też: Data premiery Hercules 6×6. To bestia Rezvani wśród pickupów
Czytaj też: Oto hiperlimuzyna Aznom Palladium z korzeniami w pickupie Ram 1500
Czytaj też: Oto nowy pojazd piechoty USA z korzeniami w konsumenckim pickupie

W wydaniu 75th Anniversary Edition, Ram Power Wagon posiada specjalne elementy nadwozia pokroju czarnej osłony chłodnicy z brązowym znaczkiem Ram, jak również wykończenie Black Diamond na drzwiach, tylnej klapie, czy relingach. Na drzwiach widnieje emblemat wspominający o „75 latach służby”. Pickup jeździ na 17-calowych kołach i 33-calowych oponach.

Kabina tego specjalnego Ram Power Wagon jest wyposażona we wnętrze ze skóry Mountain Brown, a na jego siedzeniach i wstawkach drzwiowych znajduje się logo Power Wagon 75. Dla kontrastu kolorystycznego zastosowano wykończenie Gloss Black na desce rozdzielczej, podczas gdy ciemne szczotkowane aluminium i akcent w kolorze Piano Black Silverline otaczają ekran informacyjno-rozrywkowy (via Motor1).

Czytaj też: To pewnie najdziwniejszy pickup Chevroleta
Czytaj też: Ten zmodernizowany pickup Ram TRX, to definicja szaleństwa
Czytaj też: Lordstown Motors chwali się swoim elektrycznym pickupem Endurance

Ram Power Wagon 75th Anniversary Edition nie zmienia się jednak pod maską, dzierżąc ciągle 6,4-litrowy silnik V8 o mocy 416 koni mechanicznych i ośmiobiegową automatyczną skrzynię biegów.