WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Ratchet and Clank: Rift Apart wykorzysta stare lokacje. Szansa na spotkanie Spider-Mana?

Ratchet and Clank: Rift Apart z nowymi informacjami. Twórcy planują czerpać inspiracje z przeszłości.

Deweloperzy stojący za Ratchet and Clanck: Rift Apart mają ostatnio ręce pełne roboty. Jednocześnie dłubią oni nad prawdziwie nextgenowym tytułem jakim jest nowy Ratchet, a do tego zajęli się spin-offem Spider-Mana. Dziś jednak nie o Spider-Man: Miles Morales a o wspomnianym Ratchecie.

Wiele osób po cichu liczy, że wspominane przez twórców wyrwy w rzeczywistości pozwolą na sporą zabawę fabułą serii. Są tacy co liczą na powrót starych lokacji i zdaje się, że Insomniac Games zamierza ich posłuchać.

Deweloperzy gry potwierdzili, że w Ratchet and Clank: Rift Apart odwiedzimy jeszcze wcześniej niewidziane przez nas planety. To jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że zwiedzimy również stare lokacje, ale… w innych wymiarach. Zapamiętaliście jakąś planetę w serii? Szykujcie się na powrót do niej. Pamiętajcie tylko, że mogła się ona trochę zmienić!

Czytaj też: Remaster Battlefield Bad Company zamrożony. To sobie pograliśmy

Sam po cichu liczę na to, że Insomniac Games wykorzysta wyrwy do stworzenia kilku easter-eggów! Nie uważacie, że świetnym smaczkiem byłoby, gdyby Ratchet wpadł w pewnym momencie na sekundę do Nowego Jorku i przeleciał obok Spider-Mana? To się aż prosi o taką sytuację! A może twórcy skorzystają ze Stormland, ich produkcji VR, która trafiła na sprzęty Oculusa, a teraz ma szansę pojawić się na PlayStation VR po tym jak firma została wykupiona przez Sony?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News