Reklama
aplikuj.pl

Rower Rose Backroad X Classified i jego elektroniczny napęd 1×22

Rower Rose Backroad X Classified

Firma Rose pokazała właśnie swój najnowszy rower szutrowy z nie elektrycznym, a elektronicznym napędem. Rower Rose Backroad X Classified cieszy jednak zwłaszcza jednym – ceną.

Rower Rose Backroad X Classified

Okej, może to mała przesada, że cena tego modelu cieszy, bo w grę wchodzi ciągle wysoka cena 5300 euro, ale z drugiej strony rower Rose Backroad X Classified będzie najtańszym cackiem z tego typu napędem. Mowa bowiem o obecności systemu Classified Powershift, który pomimo składania się z 11-biegowej kasety, oferuje 22 biegów za sprawą wewnętrznego mechanizmu.

Czytaj też: Elektryczny rower towarowy Yuba Kombi E5 kusi ceną
Czytaj też: Co powiecie na podgrzewane uchwyty rowerowe?
Czytaj też: Elektryczny rower z hydraulicznym napędem. Oto Oyo

Stąd określenie, że rower Rose Backroad X Classified, który jest już dostępny w ramach przedsprzedaży z planem wysyłki w lipcu tego roku, może pochwalić się z elektronicznym napędem 1×22. Na przodzie bowiem nie ma żadnej przerzutki, a wszystko sprowadza się do wspomnianego napędu Classified Powershift.

Czytaj też: Opony rowerowe na zamek błyskawiczny doczekały się ulepszenia
Czytaj też: Czujnik ciśnienia w oponach rowerowych Airspy. Zainteresowani?
Czytaj też:
 eC01 Crossover nowym elektrycznym rowerem Peugeota

Rower Rose Backroad X Classified ma obniżyć poziom cenowy rowerów z napędu Classified Powershift, oferując oprócz niego zestaw aluminiowych obręczy Newmen marki Rose, a także kompletną konstrukcję roweru z tylną przerzutką i manetkami Shimano GRX Di2 o łącznej wadze 8,6 kg.