Reklama
aplikuj.pl

Rusza przedsprzedaż LEGO Super Mario

zestaw LEGO Super Mario, gra LEGO Super Mario

Wystartowała właśnie przedsprzedaż nowego zestawu od LEGO – Super Mario. Zestaw ożywia grę i przenosi ją w świat tak bardzo przez wszystkich uwielbianych klocków.

bazowa część kolekcji zawiera interaktywną figurkę Mario, która zbiera monety w grze. Dostajemy też siedem klocków funkcjonalnych przeznaczonych do różnych interakcji z Mario.

Super Mario ma czujnik koloru i ruchu, a w oczach, na ustach i w brzuchu wyświetlacze LCD, które pokazują jego reakcje. Ma on także wbudowany głośnik, który odtwarza kultowe dźwięki czy muzykę.

Czytaj też: Lego Technic zapowiada nowy zestaw dla fanów Lamborghini

Takashi Tezuka, dyrektor wykonawczy i producent gier firmy Nintendo, mówi:

Super Mario wciąż jest popularny i zawsze pojawia się w formie pasującej do aktualnych czasów. Cieszę się, że we wspólnym projekcie z Grupą LEGO, Mario wyskakuje z cyfrowego świata konsol i inteligentnych urządzeń i przenosi się do gry w realnym świecie. To bardzo ekscytujące patrzeć jak LEGO Super Mario staje się prawdziwym przyjacielem dzieci i kompanem zabaw w stworzonym przez nie świecie.

Fani powinni też docenić darmową aplikację LEGO Super Mario. Pozwala ona na wzmocnienie wrażeń z zabawy czy śledzenie wyników. Ma to także zachęcać do ciągłego przebudowywania zestawu.

Jonathan Bennink, główny projektant LEGO Super Mario w Grupie LEGO, dodaje:

Cieszymy się z reakcji na wieść o LEGO Super Mario na świecie. Fani chcieli dowiedzieć się więcej, więc cieszę się, że mogliśmy ujawnić kolejne szczegóły na temat tej ekscytującej nowej współpracy. Doprowadziła ona do zmiany wyobrażenia o doświadczeniu z budowania z klocków LEGO i stworzenia zupełnie nowej zabawy, inspirowanej lubianą ikoną gier wideo, Super Mario. Nie możemy się doczekać aż fani uruchomią pokłady kreatywności i będą się ze sobą mierzyć, dzięki temu niezwykle angażującemu doświadczeniu.

Pełen asortyment LEGO Super Mario trafi do sprzedaży 1 sierpnia 2020 roku. Przedsprzedaż dostępna jest na stronie LEGO i u wybranych partnerów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News