WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Ruszają zapisy na DaftAcademy

Ruszają zapisy na DaftAcademy

Studenci już w trakcie studiów muszą szukać szans na zdobycie praktycznego doświadczenia. Pomocną dłoń wyciąga coraz więcej firm technologicznych. Właśnie rusza też cykl praktycznych, bezpłatnych kursów specjalistycznych dla studentów i absolwentów uczelni wyższych – DaftAcademy.

Będą to zajęcia czysto z branży IT. Od momentu powstania projektu odbyło się już 34 kursy, który ukończyło 2200 osób. Chętnych na nie było dwa razy więcej – wpłynęło 5,5 tysiąca zgłoszeń. Organizatorzy co roku rozbudowują program tak, aby z zajęć mogło skorzystać jak najwięcej studentów i absolwentów.

Pythona zacząłem uczyć się, aby napisać moją pracę inżynierską (stworzenie generatora muzyki), ponieważ jest to język, który pozwala tworzyć bardzo złożone narzędzia Machine i Deep Learning’owe, w dość prosty sposób. Moją wiedzę zawsze chciałem wykorzystywać w praktyce, a najwięcej frajdy sprawiło mi połączenie sztucznej inteligencji z moją największą pasją jaką jest muzyka. Programowanie wymaga od nas specjalistycznej wiedzy i dużego doświadczenia, ale jest jeszcze jeden niezwykle istotny czynnik – kreatywność, bez której nic ciekawego by nie powstało. DaftAcademy to niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w ciekawych projektach pod okiem profesjonalistów, oraz możliwość nawiązania znajomości z wieloma podobnymi do nas uczestnikami.

Mateusz Dorobek, uczestnik poprzedniej edycji kursu Python.

W tym roku zapisać się można na nieodpłatne kursy z programowania (Python), tworzenia stron internetowych (Front-end), projektowania produktów cyfrowych (UX/UI), tworzenia aplikacji mobilnych (iOS, Android), czy własnej gry od podstaw (GameDev). Jeśli więc jesteście nimi zainteresowani to zapraszam do odwiedzenie strony.

ŹRÓDŁO: Materiały prasowe