Reklama

Shazam! na nowych zdjęciach

Shazam! na nowych zdjęciach

Alter ego Billy’ego Batsona testuje swoje supermoce i bardzo dobrze się przy tym bawi. Oto Shazam! na nowych zdjęciach.

Nowy superbohaterski film z uniwersum DC zbliża się wielkimi krokami. Nadal czekamy na nowy zwiastun, a twórcy postanowili nam ten czas trochę umilić. Na łamach najnowszego Empire Magazine dostaliśmy parę najnowszych zdjęć z filmu. Najlepsze wydaje się ujęcie, na którym tytułowy bohater testuje swoje moce. Widzieliśmy podobne sceny na zwiastunie i trzeba przyznać, że wygląda to świetnie. Dodatkowo nowe materiały pokazują Dr. Sivanę, jednego z głównych antagonistów w filmie.

Czytaj też: Nowy film o Bondzie znowu opóźniony

Shazam! na nowych zdjęciach
Shazam! na nowych zdjęciach
Shazam! na nowych zdjęciach

Co ciekawe, w magazynie pojawia się też wywiad, w którym Zachary Levi mówi o swoich planach co do postaci.

Aktor bardzo chce, by Shazam dołączył do… Ligi Sprawiedliwości.

Mam nadzieję, że będę częścią Ligi Sprawiedliwości. W San Diego, Jason Mamoa dosłownie wziął mnie pod swoje skrzydła. Otoczył mnie ramieniem i powiedział: „Witaj w rodzinie”.

W przypadku Justice League wszystko może się jeszcze zdarzyć, gdyż jak na razie Warner Bros. wstrzymuje ten projekt. Jeśli Shazam! skradnie serca widzów, to możliwe, że znajdzie się wśród legendarnych bohaterów DC.

Przypomnijmy, że Shazam! opowiada o czternastoletnim Billy’m Batsonie, który dzięki starożytnemu czarodziejowi może zmienić się w dorosłego herosa. Wystarczy, że krzyknie SHAZAM! Będąc dzieciakiem zamkniętym w ciele dorosłego bawi się supermocami. Sprawdza jakie umiejętności posiada. Latanie? Prześwietlanie wzrokiem? Bohater sprawdza granice swoich możliwości i je opanować. Musi tego dokonać, by stawić czoło siłom zła, kontrolowanym przez doktora Thaddeusa Sivanę.

Shazam! ma możliwość zmiany wizerunku filmów DC, który zapoczątkował Aquaman. Do tej pory, niestety, większość produkcji z tego uniwersum była dość sztywna i cechowała się przysłowiowym już „mrokiem”. Choć Aquaman z Jasonem Mamoa w roli głównej znacznie odbiegł od tego wizerunku, to Shazam! pokaże coś, czego dotąd nie widzieliśmy. No, przynajmniej w filmach DC. Naprawdę zapowiada się on świetnie i miejmy nadzieję, że taki będzie.

Premiera filmu Shazam! już 5 kwietnia.

 Czytaj też: Czarna Wdowa wymaga poprawy scenariusza

Źródło: comicbookmovie.com