Reklama

Skoda Kodiaq 2021 wyszpiegowana na autostradzie

Na YouTube wylądowało właśnie krótkie nagranie z udziałem przedprodukcyjnej wersji modelu Skoda Kodiaq 2021 na autostradzie.

Nagranie prototypu Skoda Kodiaq 2021

Króciutkie ujęcie z autostrady pokazuje i tak wiele, bo jako odświeżenie, Skoda Kodiaq 2021 zyska tylko unowocześniony przód i tył pod kątem świateł i konsol. Już teraz możemy powiedzieć, że reflektory są wyposażone w technologię matrycową LED, a na pokładzie znalazły się nowe światła do jazdy dziennej.

Czytaj też: Nowa Skoda Fabia wyszpiegowana z produkcyjnym nadwoziem
Czytaj też: Czy kombi Skoda Fabia przetrwa?
Czytaj też: Skoda trafiła w dziesiątkę. To powinien mieć każdy samochód

Przednia maskownica Kodiaq 2021 najwidoczniej została ulepszona, zyskując bardziej płaski wygląd, podczas gdy przednie wloty powietrza w zderzaku wydają się być nieco bardziej widoczne.

Z kolei na tyle kształt tylnych świateł wygląda na niezmieniony, co doprowadzi do oszczędności przez brak potrzeby projektowania i produkowania nowego błotnika i tylnej klapy. Światła LED wydają się mieć jednak nieco zmodyfikowaną grafikę.

Czytaj też: Podkręcona Skoda Octavia RS kontra BMW 745Le Hybrid
Czytaj też: Kiedy doczekamy się modelu Skoda Fabia nowej generacji?
Czytaj też: To prototypowa Skoda Fabia nowej generacji, czy odświeżony VW Polo?

Większe zmiany nastąpią pod maską, gdzie spodziewamy się, że siedmioosobowy SUV zyska hybrydowy system plug-in dla Kodiaq iV. Jak podaje Motor1, jego wersja Kodiaq RS może na niektórych rynkach stracić swój podwójny turbodiesel i przejść na benzynę.