Reklama
aplikuj.pl

Lekkie zabezpieczenie rowerowe z alarmem Pealock

Lekkie zabezpieczenie rowerowe z alarmem, Pealock, zabezpieczenie z alarmem

Pealock prosto z Czech został z sukcesem sfinansowany na Kickstarterze, a teraz to lekkie zabezpieczenie rowerowe z alarmem jest dostępne do zamówienia na stronie za 129 euro.

Zabezpieczenie Pealock dla roweru

Projektanci z Czech postawili na lekkie zabezpieczenie dla każdego roweru, aby uwolnić użytkowników od ciężkich alternatyw. Tak powstał odporny na mróz i deszcz polimerowy korpus, gdzie znalazła się cała elektronika, oraz elastomerowy, termoplastyczny pasek blokujący wzmocniony warstwą kevlaru i stalowymi linkami.

Czytaj też: Elektryczny rower Class 3 HSD S11 od Tern
Czytaj też: Elektryczny skuter śnieżny z roweru, czyli zestaw Electric SnowBike
Czytaj też: Elektryczny rower Equal wjedzie na Europejskie drogi

Pealock chroni nasz rower, a tak naprawdę wszystko, co chcielibyśmy uchronić przed „lepkimi rączkami” na dwa sposoby. Po pierwsze, jeśli ktoś chciałby przeciąć pasek, poczęstuje go głośny alarm (do 110 dB), a użytkownik od razu zostanie poinformowany o kradzieży.

Czytaj też: Elektryczny rower Shuttle v2 eMTB zyskuje nad poprzednikiem
Czytaj też: Pierwszy elektryczny rower ze zintegrowanym ABS
Czytaj też: Elektryczny rower śnieżny MoonBike podbije niejeden zaśnieżony stok

Bardziej subtelni złodzieje, którzy zdecydują się na zabranie sprzętu wraz z alarmem również nie są bezpieczni. Połączenie czujnika ruchu, Bluetooth, NFC i GSM oraz akumulatora sprawia, że po zablokowaniu całości aplikacją jakikolwiek znaczący ruch zostanie odnotowany, alarm aktywowany, a powiadomienie trafi na smartfon właściciela.