Nowe elektryczne rowery turystyczne Bulls z 240 km zasięgu

Ebike Bulls Lacuba EVO 10, elektryczne rowery tursytyczne, Bulls Lacuba EVO 10,

Firma Bulls Bikes ujawniła swoje najnowsze elektryczne rowery turystyczne z ogromnym zasięgiem. Oto modele Bulls Lacuba EVO 10.

Rowery Bulls Lacuba EVO 10

W ofercie Bulls Bikes znajdziemy trzy wydania nowych eBike w postaci Bulls Lacuba EVO 10 w wersji Diamond, Wave oraz Step-Thru w cenie 4099$. Każdy z nich ma do zaoferowania aż 750 Wh akumulator zintegrowany z dolną rurą ramy o zasięgu do 241 km na jednym ładowaniu. Oczywiście jest to zależne od tego, jak wykorzystujemy nasz rower.

Czytaj też: Lekkie zabezpieczenie rowerowe z alarmem Pealock
Czytaj też: Elektryczny rower Shuttle v2 eMTB zyskuje nad poprzednikiem
Czytaj też: Pierwszy elektryczny rower ze zintegrowanym ABS

Jeśli idzie o silnik elektryczny Brose Drive S Mag, ten został ukryty przy supporcie, oferując napęd pośredni i sprawiając, że modele Lacuba EVO 10 są jednymi z najmocniejszych turystycznych rowerów elektrycznych na rynku. Oferuje 90 Nm momentu obrotowego i maksymalne wspomaganie pedału 410% przy “wyjątkowej ciszy”, mając dostęp do nowego trybu Flex Power.

Czytaj też: Elektryczny rower Class 3 HSD S11 od Tern
Czytaj też: Elektryczny skuter śnieżny z roweru, czyli zestaw Electric SnowBike
Czytaj też: Elektryczny rower Equal wjedzie na Europejskie drogi

Każdy wariant roweru Bulls Lacuba EVO 10 jest wyposażony w 10-biegowy napęd Shimano Deore, widelec Suntour o skoku 63 mm i własną kierownicę z mostkiem o regulowanej wysokości. Główne różnice sprowadzają się do ram, w których to ukryto przewody (via Bike Rumor).