Prawdziwie użyteczny kapsel steru rowerowego od Otso

kapsel steru rowerowego od Otso, kapsel steru rowerowego, ster rowerowy

Jeśli jesteście u nas stałymi bywalcami, wiecie, że jeśli mowa o rowerach i narzędziach, uwielbiamy podejście utylitarne i przemyślane. Dlatego ten kapsel steru rowerowego od Otso tak bardzo nam się podoba.

Kapsel steru rowerowego Otso

Jeśli nie wiecie, czym dokładnie jest ten kapsel steru rowerowego, to przypomnijcie sobie zwieńczenie trzpienia, mocującego mostek i kierownicę z resztą ramy, albo po prostu rzućcie okiem na poniższe zdjęcia. Chociaż ten element firmy Otso spełnia swoje tradycyjne zastosowanie, przyjmuje określony kształt nie bez powodu.

Czytaj też: Nowe elektryczne rowery turystyczne Bulls z 240 km zasięgu
Czytaj też: Szalenie lekkie limitowane rowery REA Titanide od TRed
Czytaj też: Elektryczny rower Equal wjedzie na Europejskie drogi

Firma Otso w rzeczywistości zauważyła, że częstym bywalcem podręcznego zestawu narzędzi rowerzystów jest 20 mm klucz. Tak też powstał Tuning Chip Stem Cap Tool, który po odkręceniu ze steru, pozwala na wyregulowanie pozycji tylnego koła, czy nawet wymiany haka przerzutki tylnej.

Czytaj też: Lekkie zabezpieczenie rowerowe z alarmem Pealock
Czytaj też: Elektryczny rower Shuttle v2 eMTB zyskuje nad poprzednikiem
Czytaj też: Pierwszy elektryczny rower ze zintegrowanym ABS

Nasadkę wystarczy połączyć z 6 mm kluczem imbusowym, aby uzyskać stosowną dźwignię do odkręcenia nawet solidnie dokręconych 20 mm śrub. Cena za taką przyjemność to dodatkowe 13,5 gramów wagi i 14,95$.