WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

T-Mobile daje rabat 30% na produkty TelForceOne

T-Mobile daje rabat 30% na produkty TelForceOne

Tym razem T-Mobile nie rozdaje gigabajtów Internetu, zamiast tego użytkownicy sieci otrzymują duży rabat na produkty TelForceOne.

T-Mobile ponownie ma dla Was rabat. Tym razem jest to 30 procent rabatu na produkty firmy TelForceOne. Jak uzyskać zniżkę i do kiedy ją aktywować?

Czytaj też: Słuchawki Olive Pro to również aparat słuchowy
Czytaj też: Black Friday 2020 – nie przegap żadnej promocji
Czytaj też: Ile kart Nvidia Ampere kupili górnicy?

TelForceOne -30%

Jako abonenci T-Mobile możecie uzyskać lepsze oferty na 20 produktów TelForceOne. Znajdziemy między innymi inteligentną opaskę Forever ForeFit, kontrolującą tętno i liczbę kroków czy stylowy smartwatch Forever ForeVigo, dostępny w wersji czarnej lub różowego złota. Dla tych, którzy lubią szybko się przemieszczać – miejska hulajnoga elektryczna Forever FLY.

Czytaj też: TSMC, AMD i Google łączą siły dla układów krzemowych 3D
Czytaj też: Cooler Master prezentuje obudowy MasterBox K501L RGB i K501L
Czytaj też: Android 12 będzie łatwiejszy do aktualizacji

Jak aktywować rabat?

Prezent od T‑Mobile dostępny jest dla klientów indywidualnych korzystających z usług na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy), abonentów (taryfa T, T DATA i Rodzina) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix).

Aby zakupić wybrane akcesoria TelForceOne 30% taniej, wystarczy kliknąć odpowiedni link dostępny w aplikacji „Mój T‑Mobile” od piątku 27 listopada do niedzieli 29 listopada do końca dnia. W wiadomości zwrotnej użytkownik otrzyma link do serwisu TelForceOne, gdzie będą dostępne produkty objęte rabatem. Każdy użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News