Reklama
aplikuj.pl

The Medium z problemami w Australii! Gra bez pozwolenia na sprzedaż

the medium, australia

The Medium może nie trafić na premierę na jeden z rynków. Australijczycy po raz kolejny muszą się mierzyć z przedziwnymi ograniczeniami.

Bloober Team i Microsoft musieli się zdziwić, gdy otrzymali decyzję dotyczącą klasyfikacji wiekowej swojej gry. Tytuł nie trafi do sprzedaży. Gra jest aktualnie otrzymała odmowe w kwestii dostępu do tamtejszego rynku.

Czytaj też: Serial Cyberpunk 2077 oraz Splinter Cell od Netflixa powstają w tajemnicy
Czytaj też: Watch Dogs Legion Xbox Series X vs RTX 3080. Ta konsola to potwór wydajności!
Czytaj też: Poznajcie szczegóły najładniejszej gry na nextgeny. Fortnite na PS5 i Xbox Series

Australijski problem

Australia do dziś podchodzi dość konserwatywnie do kwestii dostępu gier na tamtejszy rynek. Choć też… dość przedziwnie. Bo może być tak, że brutalna gra za brutalną grą trafią do Australii by nagle takie Crusader Kings 3 czy DayZ oraz Wiedźmin 2 – nie. Dlaczego? Któż to wie co tym razem nie spodobało się cenzorom stosownej organizacji.

Czytaj też: Screeny Bright Memory Infinite mówią jasno. Chińczycy robią śliczne gry z tragicznymi twarzami
Czytaj też: PS5 w magazynach. Widzicie swój egzemplarz?
Czytaj też: Wiedźmin 3 na Xbox Series X ładuje się tak szybko, że nie ma ekranu ładowania!

Bloober zajmuje się sprawą

Polacy dali znać, że tematem już się zajęli, ale to jedyna informacja, która trafiła do mediów. Nie wiadomo co przeszkadza w The Medium i twórcy jeśli chcą zdążyć na premierę – być może będą musieli się pośpieszyć. Ciekawostką jest to, że Microsoft nie zgłosił fizycznego wydania gry do oceny w Australii co może wskazywać, że takowego wydania tam nie uświadczymy.