Szukacie kompaktowego zasilacza SFX? Spójrzcie na Toughpower SFX Gold

kompaktowego zasilacza SFX, Toughpower SFX Gold

Firma Thermaltake przygotowała nowinkę dla poszukujących kompaktowego zasilacza w formacie SFX. Tą nowinką jest nic innego, jak nowa rodzina zasilaczy Toughpower SFX Gold TT Premium Edition w trzech wersjach mocy.

Zasilacze Toughpower SFX Gold TT Premium Edition

Te nowe PSU są obecnie najlepszym wyborem w ofercie Thermaltake, o ile poszukujecie nie tych pełnoprawnych zasilaczy ATX, a mniejszych, skierowanych do mniej pojemnych obudów. Spełniając format SFX, zasilacze Toughpower SFX Gold TT mierzą 100 mm długości 125 mm szerokości i 63,5 mm głębokości, choć w zestawie znajdziecie adapter do standardu ATX.

Czytaj też: ASUS CMP 40HX przetestowana! Kolejna karta dla górników nadchodzi

Szukacie kompaktowego zasilacza SFX? Spójrzcie na Toughpower SFX Gold

Ich niewielki rozmiar nie jest jednak jedynym, co wpływa pozytywnie na zajmowane miejsce w obudowie. Jak widzicie na zdjęciach, Toughpower SFX Gold TT posiadają w pełni modularne okablowanie, co pozwala jeszcze bardziej zadbać o miejsce, jakie zasilacz zajmie w obudowie. Zwłaszcza że przewody są w pełni płaski i obejmują po jednym przewodzie do zasilania płyty głównej, trzy do dysków SATA i po dwa do zasilania karty graficznej (6+2 pin) oraz MOLEX. Całość wieńczy pojedynczy adapter FDD.

Czytaj też: Poseł w mediach społecznościowych jak ryba w wodzie

O jakość zasilaczy Toughpower SFX Gold TT dbają japońskie kondensatory premium, wytrzymujące temperatury do nawet 105 stopni Celsjusza i zapewniające świetną wytrzymałość i stabilność. Potwierdza to certyfikat 80 Plus Gold, który nie bez powodu został wlepiony tym modelom, jako że mogą pochwalić się wahaniami mocy niższymi niż 30 mV na liniach +12, +5 i +3,3V w całym zakresie obciążenia. Regulacja napięcia jest ustawiona na nie więcej niż ± 2% dla głównych szyn, a jeśli o nie idzie, te modele bazują na pojedynczej solidnej linii +12V.

Szukacie kompaktowego zasilacza SFX? Spójrzcie na Toughpower SFX Gold

Za chłodzenie Toughpower SFX Gold TT odpowiada 90 mm wentylator z hydraulicznym łożyskiem, który przy niskim obciążeniu pozostaje w spokoju, ale nawet kiedy ruszy się do pracy, pozostaje cichy.

Czytaj też: Android 12 będzie jeszcze ciemniejszy

Dostępność i moce Toughpower SFX Gold TT

Zasilacze te będą dostępne w wersji o mocy 450W, 550W i 650W już pod koniec kwietnia tego roku i każdy z nich otrzyma gwarancje na siedem lat. Ceny w oficjalnym sklepie Thermaltake wahają się od 99 do 159 euro.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Obserwuj nas w Google News