Reklama

Ubrania z linii Avengers: Endgame potwierdzają nowe stroje bohaterów

Ubrania z linii Avengers: Endgame potwierdzają nowe stroje bohaterów

Bracia Russo stwierdzili ostatnio, że zabawki z Endgame wcale nie zdradzają fabuły. Wygląda jednak, że to nie do końca prawda. Zgadzają się na pewno brania z linii Avengers: Endgame. Potwierdzają one nowe stroje bohaterów, które widzieliśmy już na figurkach dostępnych na azjatyckim rynku.

Czytaj też: Zabawki z Avengers: Endgame ujawniają kolejne szczegóły

Oficjalnie licencjonowana odzież umieszczono w sklepie Merchoidie. Jest to bluza z kapturem i czapka bejsbolówka. Wszystko utrzymane jest w biało-czarno-czerwonej stylistyce. Bluza wygląda bardzo podobnie do strojów superbohaterów z zabawek. Dodatkowo ubrania z linii Avengers: Endgame zostały podpisane jako „Advanced Tech.”.

Ubrania z linii Avengers: Endgame potwierdzają nowe stroje bohaterów

Na początku tego miesiąca Joe Russo powiedział, że większość zabawek z Avengers: Endgame jest nieścisła albo błędna. Wygląda jednak na to, że jest to tylko zmyłka, gdyż te ubrania potwierdzają raczej nowe kostiumy pokazane na zabawkach. Nie ma się co dziwić, że reżyser zachowuje się w ten sposób, gdyż Marvel stara się bardzo pilnować, jeśli chodzi o zdradzanie szczegółów Endgame.

Czy faktycznie ubrania z linii Avengers: Endgame będą odpowiadały tym z filmu, dowiemy się już 25 kwietnia podczas premiery.

Czytaj też: Michael B. Jordan chce zagrać Supermana

Źródło: cbr.com