Reklama

Czy Marvel ukrył ogromny spojler na zwiastunie Endgame?

Ile potrwa film Avengers: Endgame?

Do premiery Avengers 4 zostały dwa miesiące, a wygląda na to, że pomysłowość fanów nadal nie maleje. Teorie i spekulacje pojawiają się nieprzerwanie. Niektóre są abstrakcyjne, niektóre prawdopodobne, ale trzeba przyznać, że większość jest bardzo pomysłowa. Najnowsza z nich mówi, że Marvel ukrył ogromny spojler na zwiastunie Endgame.

O co chodzi?

Już przyzwyczailiśmy się do tego, że jeśli chodzi o Avengers: Endgame Marvel usilnie stara się utrzymać wszystkie szczegóły w tajemnicy. Podrzuca nam pewne okruchy, które staramy się poskładać. Nadal jednak nie mamy potwierdzenia, czy to co nam się wydaje jest prawdą. Najnowsza teoria fanowska mówi, że Marvel ukrył ogromny spojler na zwiastunie Endgame. Chodzi dokładnie o tę scenę:

Czy Marvel ukrył ogromny spojler na zwiastunie Endgame?

Czytaj też: Ten złoczyńca może pomóc pokonać Thanosa

W ustawieniu bohaterów widać sporą lukę, tak jakby brakowało tu jednej postaci. Użytkownik Reddita, MightyMary007 uważa, że w tym miejscu miałby stać Doctor Strange. Bohater mógł podróżować w przyszłość nie tylko po to, by obserwować zdarzenia, ale także wpływać na nie, by wszystko odbyło się w określony sposób. Wiąże się to z niedawną teorią, o której pisaliśmy. Według niej to Strange programuje wydarzenia w MCU, by wszystko odbyło się zgodnie z tą jedną zwycięską wizją przyszłości. Oznacza to, że Strange wcale nie umarł po pstryknięciu Thanosa. Miałyby to potwierdzać słowa Starożytnej, która powiedziała, że nie jest w stanie zobaczyć przyszłości dalej, niż do chwili swojej śmierci.

Według MightyMary007 Strange stworzył pętlę czasową, która odnawia się za każdym razem, gdy bohater umiera lub zawodzi w przyszłości. Podróżowałby on w czasie starając się wpłynąć na wydarzenia i doprowadzić do wygranej. I to właśnie Doctor Strange miałby znajdować się w tej luce między bohaterami. Jeśli faktycznie to on tam stoi, Marvel musiałby go usunąć przed opublikowaniem zwiastuna.

Czy tak będzie w rzeczywistości, przekonamy się dopiero 25 kwietnia. Na razie możemy tylko snuć domysły, bo przed premierą raczej nie dowiemy się niczego konkretnego. Jest jednak prawie pewne, że Strange będzie miał istotny wpływ na wydarzenia z Endgame.

Czytaj też: Alternatywny wygląd złoczyńców Marvela. Zobaczcie fascynujące grafiki!

Źródło: bgr.com