Reklama

Zestaw LEGO z Avengers: Endgame dodaje wiele ulepszeń dla War Machine

Zestaw LEGO z Avengers: Endgame dodaje wiele ulepszeń dla War Machine

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że Marvel utrzymuje wszelkie informacje o Avengers 4 w tajemnicy. Podrzuca nam pewne rzeczy, ale zwykle są to drobne szczegóły, które fani starają się rozgryźć. Jednak choć Marvel stara się jak może, nie jest w stanie ustrzec się przed możliwymi spojlerami. Po raz kolejny to zestaw LEGO z Avengers: Endgame ujawnia, prawdopodobnie, nowe informacje o filmie.

Na razie to zabawki z Endgame powiedziały nam więcej na temat fabuły filmu niż oficjalne informacje. Zapewne tak będzie nadal, bo bracia Russo zapowiedzieli, że kolejne materiały promocyjne publikowane przez Marvela nie będą zawierały żadnych spojlerów. Dlatego fani starają się znaleźć jakieś wskazówki w innych, często zaskakujących, miejscach. Są to różne figurki, a także zestawy klocków LEGO.

Czytaj też:  Pierwszy zwiastun filmu Tolkien

LEGO War Machine

Tak jest też tym razem. Zestaw LEGO z Avengers: Endgame pokazuje, że War Machine otrzyma w filmie zupełnie nową zbroję zawierającą masę ulepszeń i nowoczesnej broni. Kombinezon wygląda wysoce nowocześnie i ma wiele rakiet. Utrzymany jest w srebrno czarnej stylistyce kombinezonów do podróży kwantowej. Na podstawie okładki klocków można przypuszczać, że strój dodaje bohaterowi wzrostu, jednak może to być tylko kwestia zestawu. Zwykle elementy, które musimy zbudować są nieproporcjonalnie większe niż ludzki.

https://www.instagram.com/p/Bt1W6n-nJOO/?utm_source=ig_web_copy_link

Wygląda też na to, że War Machine walczy z istotami, których na razie w zwiastunach Endgame nie widzieliśmy. Choć nie wiadomo, czy zestaw LEGO z Avengers: Endgame pokazuje to, co faktycznie w filmie zobaczymy. Jednak patrząc na wcześniejsze wydarzenia, można przypuszczać, że raczej tak. Przed premierą Kapitana Ameryki: Civil War LEGO wypuściło zestaw, w którym Scott Lang zmienił się w gigantyczną wersję siebie podczas bitwy na lotnisku. A jak dobrze wiemy – to się sprawdziło.

Do tej pory ukazało się sporo zabawek z Avengers 4. Pokazują one nowe kombinezony bohaterów, które prawdopodobnie posłużą do podróży w Wymiar Kwantowy. Dodatkowo zobaczyliśmy sekwencję bitwy o Nowy Jork i nową zbroję Thanosa. Musimy jednak pamiętać, że mogą to być tylko zabawki, bez pokrycia z fabułą filmu. Zwłaszcza, że bracia Russo zapowiedzieli, że są gotowi kłamać i wprowadzać fanów w błąd, byleby szczegóły Endgame nie wypłynęły.

Czytaj też: Harley Quinn nie powróci w Suicide Squad 2?

Źródło: cbr.com