WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Warrior Nun – waleczne zakonnice na zwiastunie nowego serialu Netfliksa

Netflix prezentuje zwiastun i pierwsze zdjęcia ze swojego nowego serialu fantasy Warrior Nun, który już na początku lipca zagości na platformie. Zobaczcie czego można się spodziewać.

Czytaj też: Recenzja serialu Love Life – gdyby nie zapewnienia twórców byłoby o wiele lepiej

Netflix po raz kolejny sięga po komiks by stworzyć serial fantasy. Fabuła Warrior Nun opiera się na komiksach Warrior Nun Areala autorstwa Bena Dunna i jest to połączenie fantasy, akcji, przygody i młodzieżowego dramatu.

główną bohaterką jest Ava (Alba Baptista), dziewiętnastoletnia dziewczyna, która pewnego dnia budzi się w kostnicy. Odkrywa, że jest Powierniczką Aureoli dla pewnego tajemnego zakonu, którego członkinie zajmują się polowaniem na demony. Bohaterka na supermoce i bardzo ważne, również tajne, zadanie do wykonania. Oprócz wątków nadprzyrodzonych zobaczymy typowe nastoletnie dramy, ze związkami, miłostkami i fałszywymi przyjaźniami.

W obsadzie: Tristán Ulloa (ojciec Vincent), Kristina Tonteri-Young (siostra Beatrice), Lorena Andrea (siostra Lilith), Toya Turner (Shotgun Mary), Thekla Reuten (Jillian Salvius), Sylvia De Fanti (matka przełożona), Emilio Sakraya (JC), Olivia Declan (siostra Camila), Joaquim De Almeida (kardynał Duretti), May Simón Lifschitz (Chanel), Dimitri Abold (Randall) i Charlotte Vega (Zori).

Warior Nun zadebiutuje na Netfliksie 2 lipca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News