Reklama
aplikuj.pl

Zdjęcia z finałowego odcinka 3 sezonu Westworld

Westworld 3 odcinek 8, Westworld s3 odcinek 8 premiera, Westworld s3e8, Westworld sezon 3 ile odcinków

W nocy z niedzieli na poniedziałek będziemy mogli obejrzeć 8. odcinek 3.sezonu Westword. Co przyniesie nam finał tej odsłony? Zobaczcie zdjęcia, które udostępniło HBO.

Czytaj też: Początek końca. Recenzja Westworld – sezon 3 odcinek 7

W 7. odcinku 3. sezonu Westworld doszło do bezpośredniej walki pomiędzy Dolores i Maeve, z której jedna z hostów straciła rękę, a obie zakończyły odcinek nieprzytomne. Poznaliśmy również historię Caleba, który, jak możemy podejrzewać, stał się kluczowy dla całej historii. Być może to właśnie on doprowadzi do końca to, co zaczęła Dolores. Ujawniono również, że aplikacja Rico ma za zadanie łapać nie przestępców, a jednostki nieprzystosowane.

Zdjęcia, podobnie jak zapowiedź tego odcinka nie zdradzają wiele. Jak zwykle przedstawiają bohaterów, którzy w danym epizodzie się pojawią. Tym razem wszystkie kluczowe postacie będą musiały albo się spotkać, albo jakoś zakończyć swój wątek. Nie widać tylko Charlotte-Dolores. Ciekawe co się z nią stało?

Odcinek 8. trzeciego sezonu Westworld będzie nazywał się Crisis Theory i zadebiutuje 3 maja, a w Polsce o 3:00 4 maja.

W serialu zobaczymy takich aktorów jak: Evan Rachel Wood, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Luke Hemsworth, Tessa Thompson, Lena Waithe, Vincent Cassel i Aaron Paul.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News