Reklama
aplikuj.pl

Cztery wyjątkowe ramy Specialized Chisel są niczym dzieła sztuki

Cztery wyjątkowe ramy Specialized Chisel

Chociaż nie wszyscy są tak wciągnięci w jednośladowe przygody, że kuszą się na skompletowanie własnego zestawu od podstaw, to cztery wyjątkowe ramy Specialized Chisel docenią z pewnością wszyscy.

Wyjątkowe ramy Specialized Chisel

Ramy Specialized Chisel ze stopu aluminium M5 mogą stanowić podstawę praktycznie dla każdego roweru z górnej półki, oferując wewnętrzne prowadzenie linek, gwintowany suport BSA i 148 mm rozstaw tylnej osi Boost z możliwością montażu 30,9 mm sztyc regulowanych z wewnętrznym prowadzeniem. Konkretne warianty wielkościowe ramy ważą poniżej 1400 gramów, dzięki technologii konstrukcji D’Aluisio Smartweld.

Czytaj też: Magped znowu chce zmienić rynek pedałów rowerowych
Czytaj też: Najlżejszy elektryczny rower. Oto HPS Domestique
Czytaj też: Ostrza piły zamiast kół, czyli idealny rower na lód

Dziś z kolei ogłoszono cztery wyjątkowe wersje ram Specialized Chisel w ramach serii Disrupt the Decay, za które odpowiada duet projektantów (Kayla Clarot i Tom Briggs). Zainspirowani ciągle zacierającą się granicą między fizycznym światem a tym cyfrowym, podkreślili cztery elementy, aby „przeciwstawić się cyfrowemu światu”.

Czytaj też: Rowerowa kierownica Flexx uwolni Wasze ręce od wstrząsów
Czytaj też: Zwiastun elektrycznego roweru Gocycle G4 inspirowanego samochodami
Czytaj też:
Three Phase One elektrycznym rowerem „dla każdego”

Stąd wydanie Earth, Air, Fire i Water, a więc wręcz żywiołowe wersje (kolejno Ziemia, Powietrze, Ogień, Woda), które posiadają wyjątkowe cechy szczególne. Cena? 1500$, ale w zestawie znajdziemy też specjalny album, opisujący graficznie przygodę projektantów związaną z tym projektem.