WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Yennefer na nowych zdjęciach z 2. sezonu Wiedźmina

Netflix kontynuuje promocję 2. sezonu Wiedźmina, nad którym nadal trwają prace. Nie wiemy, kiedy dokładnie obejrzymy nowe odcinki, ale przynajmniej możemy zobaczyć, co będzie działo się z Yennefer.

Kolejne zdjęcia z 2. sezonu Wiedźmina

Dostaliśmy już Geralta w nowej zbroi, Ciri trenującą w Kaer Morhen, a teraz przyszedł czas na trzecią główną bohaterkę – Yennefer. Na koniec pierwszego sezonu widzieliśmy, jak walczyła w bitwie pod Sodden i wygląda na to, że po tych wydarzeniach trafiła do niewoli. Yen, w którą wciela się Anya Chalotra nie wygląda najlepiej, zobaczcie sami.

Czytaj też: Wiedźmin – Ciri podczas treningu w Kaer Morhen na nowych zdjęciach z 2. sezonu

Czytaj też: Wiedźmin – Geralt w nowej zbroi na zdjęciach z 2. sezonu!

A oto pierwszy opis fabuły 2. sezonu:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę do najbezpieczniejszego miejsca, jakie zna, do swojego domu w Kaer Morhen. Podczas gdy królowie, elfy, ludzie i demony z Kontynentu walczą o dominację poza jego murami, wiedźmin musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą posiada w środku

Wiedźmin – obsada 2. sezonu

Oczywiście Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan i Joey Batey powrócą do swoich ról w 2. sezonie Wiedźmina. Wśród odtwórców postaci, które już poznaliśmy do swoich ról wrócą: MyAnna Buring w roli Tissaii,  Tom Canton jako Filavandrel,  Lilly Cooper jako Murta, Jeremy Crawford jako Yarpin Zigrin,  Eamon Farren  jako Cahir, Mahesh Jadu jako Vilgefortz,  Terence Maynard jako Artorius,  Lars Mikkelson jako Stregobor,  Mimi Ndiweni  jako Fringilla Vigo,  Royce Pierreson  jako Istredd,  Wilson Radjou-Pujalte jako Dara,  Anna Shaffer jako Triss Merigold oraz Therica Wilson Read jako Sabrina.

Nie zabraknie nowych twarzy, wśród których zobaczymy takich aktorów jak: Yasen Atour w roli Coena, Agnes Bjorn jako Vereena, Basil Eidenbenz  jako Eskel, Aisha Fabienne Ross w roli Lydii, Kristofer Hivju jako Nivellen, Mecia Simson, jako Francesca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News