WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wiemy kiedy zadebiutuje Genesis GV70 2022

Wiemy kiedy zadebiutuje Genesis GV70 2022

Poznaliśmy datę premiery kolejnego samochodu luksusowej marki Hyundaia i choć wiemy już, kiedy zadebiutuje Genesis GV70 2022, to tego dnia o naszą uwagę zadba nie tylko on.

8 grudnia, wtedy zadebiutuje Genesis GV70 2022

Genesis GV70 2022 wybrał sobie ciekawy dzień debiutu, bo 8 grudnia ma też zadebiutować Acura MDX oraz Nissan Kicks. Tradycyjnie dla tego producenta, zwiastun premiery sprowadza się do serii bardzo krótkich klipów, pokazujących przygodę GV70 po otwartych terenach wiejskich, które kończy się wyświetleniem wspomnianej daty.

Czytaj też: Genesis G70 Shooting Brake wyszpiegowany
Czytaj też: Elektrycznego Genesis eG80 naładujemy nawet bez przewodów
Czytaj też: Elektryczny Genesis G80 wyszpiegowany. Brak wydechów i zamknięta chłodnica mówią jasno

GV70, jako nic innego, jak mniejszy SUV względem GV80, zyskuje sporo z niedawno odświeżonego sedana G70, co widać przede wszystkim w samym podzielonym oświetleniu zarówno tylnych, jak i przednich reflektorów.

Nie trudno też zauważyć imponującej osłony chłodnicy, wielkiej pary wydechów, ciekawych felgach i ostro wykończonego słupka C.

Czytaj też: Solidnie okryty Genesis GV70 2021 wyszpiegowany w Europie
Czytaj też: Genesis GV70 2022 zaliczył nieoczekiwaną premierę
Czytaj też: Czy doczekamy się hybrydowych modeli Genesis?

Wewnątrz GV70 2022 zyska 14,5-calowy ekran dotykowy na desce rozdzielczej, jak również 12,3-calowy cyfrowy zestaw wskaźników za kierownicą. Z tymi dwoma wyświetlaczami świetnie komponuje się owalna sekcja „centrum dowodzenia” otoczona podświetleniem, które znalazło się też na tunelu. Na więcej informacji musimy poczekać aż do 8 grudnia.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News