WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zawartość Marvel’s Avengers poza PS4 jeszcze mniejsza!

Zawartość Marvel’s Avengers poza PS4 jeszcze mniejsza!

Okazuje się, że brak Spider-Mana w Marvel’s Avengers poza urządzeniami Sony to tylko początek. Jest więcej rzeczy wyciętych z innych wersji.

Sony kontynuuje swoją ofensywę z ekskluzywnością. Wiedzieliśmy już o tym, że posiadacze Marvel’s Avengers na PS4 i PS5 otrzymają postać, której nie ma nigdzie indziej. Okazuje się, że człowiek-pająk to tylko początek.

Co jeszcze zyskamy kupując Marvel’s Avengers na konsoli Sony oprócz ekskluzywnej postaci, do której Sony ma prawa? Wychodzi na to, że dostarczony z nią content to nie wszystko. Andy Wong zajmujący się komunikacją z fanami przyznał, że posiadacze sprzętów Sony dostaną więcej ekskluzywnych rzeczy.

Czytaj też: Cofanie czasu w FIFA 21. Gdzie jest granica w rozgrywce?

Gracze PlayStation będą mieli ekskluzywny dostęp do stworzonych dla nich Wyzwań Społeczności. Wykonanie celu przez graczy PS4 i PS5 sprawi, że wszyscy otrzymają potem nagrodę. Oczywiście Ci z konsolami Sony.

Oprócz tego będzie dużo kosmetyki. Tylko na PS4 i PS5 gracze otrzymają ekskluzywny dostęp (30 dni przed PC, Xbox Series X oraz Xbox One) do strojów, emotek, wykończeń czy nazw superbohaterów, które oznaczone będą jako „legendarne”. Dotyczy to wszystkich sześciu bohaterów dostępnych na start.

To nie koniec. Posiadacze PlayStation Plus, za każdym razem, gdy pojawi się nowy bohater w grze (włączając w to zapowiedzianego Hawkeye), otrzymają darmową paczkę contentu. Będzie to rzadki strój, nazwa dla herosa oraz 100 Kredytów (waluta w grze). Na start gry gracze PS+ też dostaną prezent. Zestaw zawierać będzie coś dla Ms. Marvel.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News