Reklama
aplikuj.pl

Zdjęcia Audi Q4 E-Tron z testów w Szwecji

Zdjęcia Audi Q4 E-Tron, Audi Q4 E-Tron

Elektryczny crossover Audi Q4 E-Tron trafi do sprzedaży już w następnym roku, dlatego firma intensywnie dba o jego rozwój, co potwierdza każdy kolejny zestaw zdjęć tego cacka w kamuflażu.

Zdjęcia Audi Q4 E-Tron po raz kolejny

Nie tak dawno podglądaliśmy wnętrze Audi Q4 E-Tron, które z pewnością doczeka się wydania Sportback, a dziś mamy przyjemność zobaczyć go jadącego po szwedzkich drogach (via Motor1). Jego wygląd zewnętrzny tradycyjnie jest bardzo podobny do oryginalnej koncepcji, choć widać, że jego konsola ma mniejsze wloty w rogach, a dolny otwór w desce rozdzielczej jest większy.

Czytaj też: Audi SQ5 TDI 2021 zaliczyło premierę
Czytaj też: Czy doczekamy się premiery Audi RS Q5?
Czytaj też: Sedan Audi RS3 wyszpiegowany na Nurburgring

Nie trudno też dojrzeć nachylonej stromo przedniej szyby, która prowadzi do delikatnie opływowej linii dachu. Na tyle z kolei linia szyby tego hatchbacka jest skośna, a pod nią znajdują się cienkie tylne światła.

Czytaj też: Zwiastun RS E-Tron GT pokazuje elektrycznego sedana Audi
Czytaj też: Audi ujawnia prototyp dla elektrycznego sedana E-Tron GT
Czytaj też: Obejrzyjcie jak Nurburgring zalicza Audi RS6 Avant 2020

Specyfika układu napędowego elektrycznego Audi Q4 E-Tron pozostaje tajemnicą. Wiemy tylko, że koncepcja, na której to cacko bazuje obejmowała konfigurację z dwoma silnikami o mocy 305 koni mechanicznych i oferowała 450 kilometrów zasięgu na jednym ładowaniu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News