Reklama

Trzy nowe oficjalne zdjęcia Ioniq 5 2022

Ioniq 5 2022, zdjęcia Ioniq 5 2022, oficjalne fotki Ioniq 5 2022, zdjęcia Ioniq 5

Hyundai postanowił udostępnić w formie zapowiedzi trzy nowe oficjalne zdjęcia Ioniq 5 2022, czyli elektrycznego cacka spod marki Ioniq.

Zdjęcia Ioniq 5 2022

Chociaż Hyundai postarał się, żeby na zacienionych zdjęciach szczegóły zostały ukryte, to i tak możemy zobaczyć wiele na tych trzech grafikach Ioniq 5 2022. Te potwierdzają nam, że producent zachwycił się pikselami (najmniejszymi jednostkami obrazu cyfrowego), których format związał ze światłami.

Czytaj też: Hyundai kupił Boston Dynamics. Co planuje teraz?
Czytaj też: Trzydrzwiowy Hyundai Tucson 2022. Jak wyglądałby w takim wydaniu?
Czytaj też: Zwiastun Hyundai Kona N 2022 ujawnia szczegóły specyfikacji

Na zdjęciach możemy dojrzeć pierwszą w Hyundaiu składaną maskę, która zmniejsza widoczność szczelin między panelami, poprawiając aerodynamikę. Dalej możemy zobaczyć geometryczny wzór 20-calowych felg przypominających turbinę i niskiego przedniego zwisu na przodzie za sprawą elastyczności architektury E-GMP.

Czytaj też: Nowy zwiastun Hyundaia Ioniq 5
Czytaj też: Zwiastun Hyundai Kona N w świątecznym stylu
Czytaj też:
Światła Tucson 2021 pod lupą. Hyundai tłumaczy ich tajemnicę

Warto przypomnieć, że ostatnio wyciekła specyfikacja Hyundai Ioniq 5 w wersji First Edition. Według niepotwierdzonych informacji napędzą go dwa silniki (po jednym na każdą oś) o łącznej mocy 313 koni mechanicznych, które rozpędzają go do 100 km/h w zaledwie 5,2 sekundy.

Ioniq 5 First Edition ma być oferowany oferowany z akumulatorem o pojemności 58 kWh i maksymalnym zasięgiem około 450 kilometrów na jednym ładowaniu w cyklu WLTP. Model podobno otrzyma opcję większego akumulatora o pojemności 73 kWh i zasięgu 550 km, a także możliwość zamontowania dachu solarnego.