Reklama
aplikuj.pl

Kabina nowego BMW X6 przejdzie ogromne zmiany

Chociaż BMW X6 zadebiutował niespełna dwa lata temu w formie trzeciej generacji, to już teraz możemy dostrzec na zdjęciach nowego BMW X6 w testach.

Zdjęcia nowego BMW X6

Nadchodzące odświeżenie nowego BMW X6 pokazało się w dosyć ciekawym wydaniu, bo jeśli idzie o nadwozie, jedyne zmiany, jakie tam zauważymy, sprowadzają się do świateł, które najpewniej są tylko tymczasowe. Finalnie jednak mamy oczekiwać przeprojektowanych reflektorów i może delikatnych poprawek zderzaków.

Czytaj też: Zdjęcia nowego BMW X7 podczas śnieżnych testów
Czytaj też: BMW o dogadzaniu wszystkim. Zapewne wiecie o co chodzi
Czytaj też: Nowe BMW Serii 7 zaskoczą funkcjami i wyglądem?

W kabinie jest dużo ciekawiej, bo w niej prototyp dzierży aż dwa oddzielne ekrany cyfrowe. Jeden oczywiście pokazuje zegary, a drugi jest tradycyjnym wyświetlaczem dla systemu informacyjno-rozrywkowego. Dodatkowo możemy zobaczyć coś, co z pewnością nie zawita do finalnego modelu, bo mowa o sprzęcie testowym.

Czytaj też: Dealerzy Volvo chcą większego SUVa do rywalizacji z BMW X7
Czytaj też: Wyszpiegowano prototyp BMW X4 M 2022
Czytaj też: BMW M4 CSL może wrócić wcześniej, niż kiedyś

Idąc dalej, są szanse, że kabiny nowego BMW X6 nawet nie poznamy, bo firma najpewniej zintegruje sterowanie systemem klimatyzacji z centralnym ekranem. Chociaż na zdjęciach są one obecne, naklejka w języku niemieckim jasno wskazuje, że są zdezaktywowane (via Motor1). Premiera? Najpewniej dopiero w 2022 roku.