WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Rzućcie okiem na odświeżenie Jaguara E-Pace 2021

Rzućcie okiem na odświeżenie Jaguara E-Pace 2021

Jaguar już od praktycznie roku zajmuje się testami E-Pace 2021, który na ten rok modelowy zaliczy odświeżenie. Nowe zdjęcia tego kompaktowego crossovera przypominają nam o tym, że premiera musi być tuż tuż.

Testy Jaguara E-Pace 2021 po liftingu

Jako że jego większy brat, F-Pace, zadebiutował przed miesiącem, Jaguar E-Pace 2021 najpewniej zostanie oficjalnie ujawniony w ciągu kolejnych kilku tygodni. Na nowych zdjęciach (via Motor1) zakamuflowany model i tak nie może wiele ukryć, jako że wiemy, czego spodziewać się po jego odświeżeniu.

Czytaj też: Co nowego w odświeżonym modelu Jaguar XF 2021?
Czytaj też: Jaguar XE Project 8 zawalczył z kombi AMG E63
Czytaj też: Co z elektrycznym modelem Range Rover i Jaguar XJ?

Spodziewamy się więc ulepszeń kabiny oraz zestawu technologii w nadchodzącym Jaguarze E-Pace, który obejmuje między innymi większy system informacyjno-rozrywkowy w postaci zakrzywionego 14,1-calowego ekranu, współpracującego z 12,3-calowym cyfrowym zestawem zegarów z najnowszym systemem Pivi Pro Jaguara.

Pod maską E-Pace 2021 najprawdopodobniej będzie miał obecny 2,0-litrowy silnik z turbodoładowaniem, chociaż nie będziemy zaskoczeni, jeśli w ofercie pojawi się opcja łagodnej hybrydy.

Czytaj też: Elektryczny Jaguar I Pace traci osiągi w imię niższej ceny
Czytaj też: Co nowego w odświeżonym Jaguar F-Pace?
Czytaj też: Odświeżenie Jaguara F-Pace traci powoli kamuflaż

Po stronie zmian nadwozia, jak to na odświeżenie w połowie życia obecnej generacji przystało, F-Pace 2021 otrzyma zaledwie delikatne poprawki na konsolach.