Reklama

Co nowego w sprawie Legionu Samobójców 2?

Harley jednak powróci?

James Gunn wyreżyseruje Legion Samobójców 2?

Niedawno ogłoszono, że Harley Quinn prawdopodobnie nie pojawi się w kontynuacji Suicide Squad z 2016 roku. Nowy raport mówi o nowych informacjach w sprawie Legionu Samobójców 2 od Jamesa Gunna.

Firma Forbes opublikowała dość obszerny raport omawiający obecny status i przyszłość DC Films. Większość informacji nie była zbyt zaskakująca, bo wiedzieliśmy o nich wcześniej. Jednak ujawniono też, co nowego w sprawie Legionu Samobójców 2. Poznaliśmy też nieoczekiwane szczegóły na temat jednej z największych gwiazd uniwersum DC – Harley Quinn.

Czytaj też: Pierwsza zapowiedź Władcy Pierścieni od Amazona

Według Forbesa, Margot Robbie nie spodziewała się powtórzenia swojej roli w Legionie Samobójców 2. Aktorka sugerowała, że jej przyszłość w DC Films jest dosyć mętna i zapewne wiele zależy od sukcesu lub porażki Birds of Prey. Jednak pojawiły się też zupełnie nowe informacje, które przejaśniają trochę sytuację Harley Quinn. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jednak ta postać powróci w Legionie Samobójców 2. Podobno stanowi część obecnej wizji Gunna.

Dodatkowo Forbes poinformował, że produkcja Legionu rozpocznie się wcześniej, niż oczekiwano.

Informacja o tym, że Harley Quinn nie pojawi się w nowym Legionie Samobójców jest już nieaktualna. Oczekuje się, że postać powróci do składu filmu Gunna, którego produkcja prawdopodobnie rozpocznie się jeszcze w tym roku.

Nie podano dokładnej daty rozpoczęcia zdjęć, ale prawdopodobnie rozpoczną się one w drugiej połowie roku. Wówczas Margot Robbie skończy pracę na planie Birds of Prey. Nie wiadomo jednak, kiedy legion Samobójców 2 pojawi się w kinie.

Czytaj też: Netflix pokaże animowaną historię Transformersów

Źródło: comicbookmovie.com