Reklama

Zwiastun Mitsubishi Outlander nowej generacji ukazuje go w terenie

Zwiastun Mitsubishi Outlander

Co pokazuje nam najnowszy zwiastun Mitsubishi Outlander? Przede wszystkim tego wielkiego SUVa w akcji w terenie, czyli tam, gdzie większość właścicieli i tak go pewnie nie zabierze.

Terenowy zwiastun Mitsubishi Outlander

Outlander dla Mitsubishi był tym, czym Urus dla Lamborghini i Macan dla Porsche. Jego nadwozie typu SUV zagwarantowało mu czołówkę w sprzedaży pojazdów typu PHEV, więc nic dziwnego, że doczekamy się jego nowszej odsłony.

Czytaj też: Wyrenderowano elektrycznego SUVa Mitsubishi E-Evolution
Czytaj też: Na platformie konceptu Ariya powstaną nowe EV Nissana, Renaulta i Mitsubishi
Czytaj też:
 Super Height K-Wagon od Mitsubishi wjedzie na salony w Tokio

Nastąpi to z kolei już 16 lutego, czyli dosyć szybko, patrząc na to, że szpiegowskie zdjęcia tego modelu pojawiły się po raz pierwszy na początku grudnia zeszłego roku. Teraz mamy już oficjalne ujęcia prosto od producenta, który tym razem pochwalił się, jak ten SUV nowej generacji przechodzi katorżnicze testy w terenie.

Mitsubishi Outlander nowej generacji jest „testowany pod kątem wytrzymałości”, a tak przynajmniej głosi slogan używany przez Mitsubishi, którego – co tu dużo mówić – potwierdza powyższy materiał.

Czytaj też: Zwiastun Mitsubishi Outlander nowej generacji
Czytaj też: Nowy Mitsubishi Outlander z mocą Nissana?
Czytaj też: Praktycznie najczarniejszy lakier świata na Mitsubishi Lancer

Plotki z kolei sugerują, że nowy Outlander będzie jeździł na tej samej platformie, co nowy Nissan Rogue. Układy napędowe pozostają w tej chwili tajemnicą, ale możemy zagwarantować, że w Outlanderze pojawi się nowy system hybrydowy typu plug-in, który może zyskać większy zestaw akumulatorów, aby zwiększyć zasięg na jednym ładowaniu.