Reklama

Nowe BMW 2 Active Tourer 2022 na nagraniu

BMW 2 Active Tourer 2021, nowe BMW 2 Active Tourer 2021, BMW 2 Active Tourer

BMW pracuje ciągle nad nową generacją swojego świetnie sprzedającego się w Europie minivana, co potwierdza to nowe BMW 2 Active Tourer 2022 nagrane w testach.

Nagranie BMW 2 Active Tourer 2022

Chociaż następna generacja BMW 2 Active Tourer 2021 nie zapowiada się na najbardziej ekscytujące BMW, na które czekamy, ale i tak zapewne znajdzie dla siebie wiele chętnych. To bowiem nic innego, jak świetne rodzinne wozidło, które na poniższym nagraniu pochwaliło się nawet brzmieniem swojego silnika.

Czytaj też: Zdjęcia szpiegowskie nowego BMW 4 Gran Coupe 2022
Czytaj też: BMW M2 Turbomeister Edition jako nieoficjalne M2 CSL
Czytaj też: Drukowanie 3D dla BMW jest coraz ważniejsze

Oczekuje się, że BMW będzie wykorzystywać rodzinę silników, które oferuje w serii 1, co oznacza, że ​​zobaczymy w Serii 2 Active Tourer trzycylindrowe turbodoładowane silniki benzynowe i wysokoprężne. Z czasem powinna też zadebiutować hybrydowa wersja.

Z tego co wiemy, nowe BMW 2 Active Tourer 2021 będzie jeździć na platformie UKL z napędem na przednie i wszystkie koła. W nowej generacji ten rodzinny samochód ewidentnie zyska bardziej sportową sylwetkę, co widać już na prototypach, a szereg drobnych zmian podkręci jego charakter jeszcze bardziej. Mowa o większej kratce, czy przesunięciu lusterek w stronę drzwi.

Czytaj też: Wczesny prototyp BMW i4 M w obiektywie
Czytaj też: Pierwszy zwiastun BMW M5 CS ujawnia moc
Czytaj też: Szczegóły o elektrycznym sedanie BMW i7

Zdjęcia wnętrza samochodu pokazały przerobione i zaktualizowane wnętrze, chociaż większość z nich zakrywały filcowe osłony. Jak jednak zauważa Motor1, model nowej generacji otrzyma cyfrowy zestaw wskaźników obok ekranu informacyjno-rozrywkowego, a zadebiutuje w przyszłym roku, jako model na 2022 rok modelowy.