Tak może wyglądać BMW 2 Series Active Tourer 2021

BMW 2 Active Tourer 2021, nowe BMW 2 Active Tourer 2021, BMW 2 Active Tourer

Co powiecie na spekulacyjny render, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, jak może wyglądać BMW 2 Series Active Tourer 2021? Za niego odpowiada serwis Motor.es.

Render BMW 2 Series Active Tourer 2021

Jako rodzinny samochód ten mały minivan nie będzie z pewnością tak popularny, jak M4, czy M3, ale i tak zgarnia ostatnio sporo uwagi dzięki zdjęciom szpiegowskim. Tym razem światło reflektorów padło na niego za sprawą świeżych renderów.

Czytaj też: Nowe BMW 2 Active Tourer 2022 na nagraniu
Czytaj też: Wczesny prototyp BMW i4 M w obiektywie
Czytaj też: Pierwszy zwiastun BMW M5 CS ujawnia moc

Seria 2 Active Tourer nowej generacji posiada ustawione pod kątem reflektory ze światłami LED, dzięki czemu zyskuje wiele z najnowszej serii 2 Gran Coupe. Reszta projektu obejmuje wysoki dach z lekkim łukiem, który skutecznie zapobiega zbyt pudełkowatemu wyglądowi Active Tourer serii 2 z przepastnym bagażnikiem.

Oczekuje się, że BMW będzie wykorzystywać rodzinę silników, które oferuje w serii 1, co oznacza, że ​​zobaczymy w Serii 2 Active Tourer trzycylindrowe turbodoładowane silniki benzynowe i wysokoprężne. Z czasem powinna też zadebiutować hybrydowa wersja.

Czytaj też: Zdjęcia szpiegowskie nowego BMW 4 Gran Coupe 2022
Czytaj też: BMW M2 Turbomeister Edition jako nieoficjalne M2 CSL
Czytaj też: Drukowanie 3D dla BMW jest coraz ważniejsze

Z tego co wiemy, nowe BMW 2 Active Tourer 2021 będzie jeździć na platformie UKL z napędem na przednie i wszystkie koła. W nowej generacji ten rodzinny samochód ewidentnie zyska bardziej sportową sylwetkę, co widać już na prototypach, a szereg drobnych zmian podkręci jego charakter jeszcze bardziej. Mowa o większej kratce, czy przesunięciu lusterek w stronę drzwi.