WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

BMW M4 Competition 2021 w limitowanej edycji x Kith

BMW M4 Competition 2021 w limitowanej edycji x Kith

Nowojorska marka odzieżowa i BMW. Myślicie, że taki duet nic nie łączy? Teraz najwidoczniej łączy wiele, bo firma ogłosiła właśnie limitowaną edycję M4 Competition x Kith 2021.

Limitowane BMW M4 Competition x Kith

BMW właśnie ogłosiło, że planuje wyprodukować 150 egzemplarzy M4 Competition x Kith Limited Edition z „unikalne zaprojektowanymi elementami Kith wewnątrz i na zewnątrz”. W projekcie połączono nawet logo firmy modowej z kultowym trójkolorowym logo BMW M.

Czytaj też: Zakamuflowane BMW 2 Coupe 2022 wydaje się hulać w stylu M Performance
Czytaj też: Wyszpiegowane odświeżenie BMW X4 M 2022 wskazuje na delikatne zmiany
Czytaj też: Nowa kratka BMW M4 i M3 gryzie w oczy? Jej zmiana nie jest trudna

BMW będzie oferować wyczynowe coupe z limitowanej edycji w trzech matowych kolorach – Frozen Black, Frozen Dark Silver i Frozen Brilliant White. W kabinie nie zabraknie siedzeń kubełkowych ze skóry Merino, środkowego podłokietnika i paneli drzwi, gdzie znajdziemy tłoczone skórzane logo Kith.

Po stronie mechanicznej nie ma żadnych ulepszeń, a to oznacza, że M4 Competition x Kith nadal napędza 503-konny silnik rzędowy z sześcioma cylindrami o pojemności 3 litrów. To wystarcza mu na przyspieszenie od zera do setki w około 3,8 sekundy.

Czytaj też: Elektryczne BMW serii 4 wyszpiegowane. Oto zakamuflowane BMW i4 M
Czytaj też: BMW X5 i X6 M Competition w wydaniu First Edition
Czytaj też: Project Rockstar BMW, czyli wielki hybrydowy SUV X8 M

Książki zamówień na M4 Competition x Kith ruszyły 24 października, po sugerowanej przez producenta cenie detalicznej 109250 dolców, czyli 422250 zł.