WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Zakamuflowane BMW 2 Coupe 2022 wydaje się hulać w stylu M Performance

Zakamuflowane BMW 2 Coupe 2022 wydaje się hulać w stylu M Performance

Czego możemy dowiedzieć się z najnowszego ujęcia szpiegowskiego zakamuflowanego BMW 2 Coupe, które najpewniej zadebiutuje w następnym roku na 2022 rok modelowy?

Zakamuflowane BMW 2 Coupe 2022

Nadal zakamuflowane, ale tym razem już na nagraniu. BMW 2 Coupe 2022 wpadło w obiektyw twórcy na kanale Automotive Mike z YouTube, pokazując się testach na torze Nurburgring. Tam to coupe z łatwością pokonywało tor wyścigowy, brzmiąc dosyć chrapliwie, co wskazuje na BMW 2 M Performance.

Czytaj też: Project Rockstar BMW, czyli wielki hybrydowy SUV X8 M
Czytaj też: Obejrzyjcie szalejące BMW M3 i BMW M4 Competition
Czytaj też: 
BMW i8 we włoskim wydaniu, czyli Berardo od Taraschi

Istnieją również wizualne wskazówki dotyczące sportowego charakteru tego modelu, a mianowicie lekkie wybrzuszenie maski, obniżone zawieszenie, kanciaste końcówki wydechu i spojler na pokrywie bagażnika.

Na ten moment wiemy, że nowa seria 2 BMW będzie bazować na architekturze CLAR producenta, stanowiącej podstawę serii 3. Najpewniej otrzyma również sześciocylindrowy silnik rzędowy i napęd na tylne koła w możliwie najlepszym wydaniu (choć nieco słabszym od tego w M3 i M4), jeśli mowa o BMW M2.

Czytaj też: Ford pokazał nowe podejście do projektowania samochodów za pomocą rzeźby
Czytaj też:
 Nowe BMW 4 Gran Coupe pyszni się swoim kamuflażem
Czytaj też: 
Nowe zdjęcia odświeżenia BMW X3 i X4 przed premierą

Duża ilość kamuflażu mówi nam, że BMW serii 2 Coupe ma przed sobą długą drogę, zanim wejdzie do produkcji. To samo ma się z BMW 2 M Performance i BMW M2.