WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

BMW X5 i X6 M Competition w wydaniu First Edition

BMW X5 i X6 M Competition w wydaniu First Edition

BMW szykuje wydanie First Edition do swoich dwóch gorących, jak spaliny SAVów, czyli X5 M Competition oraz X6 M Competition po ich rocznym wejściu na rynek w ramach 2020 roku modelowego.

First Edition dla X5 i X6 M Competition

Oba modele w tym wyjątkowym wydaniu otrzymają szereg wizualnych poprawek wewnątrz i na zewnątrz z czego limit produkcji sięgnie 250 egzemplarzy dla każdego SAVa, czyli wyniesie łącznie 500 cacek.

Czytaj też: Ford pokazał nowe podejście do projektowania samochodów za pomocą rzeźby
Czytaj też: Nowe BMW 4 Gran Coupe pyszni się swoim kamuflażem
Czytaj też: Nowe zdjęcia odświeżenia BMW X3 i X4 przed premierą

Każde z nich będzie w standardzie dzierżyć matowo wykończony lakier Frozen Dark Silver, jak również 21-calowe przednie i 22-calowe tylne felgi w wykończeniu Jet Black. Dopełnieniem zmian na zewnątrz są akcenty z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem węglowym.

Wchodząc do kabiny, X5 M Competition i X6 M Competition w specyfikacji First Edition otrzymują pełną tapicerkę skórzaną BMW Individual Merino o dwukolorowym wyglądzie Silverstone/Midnight Blue. Nad głowami znalazła się z kolei podsufitka owinięta Alcantarą, a kontrastowe szwy i elementy z włókna węglowego zawitały wszędzie tam, gdzie było miejsce.

Czytaj też: Project Rockstar BMW, czyli wielki hybrydowy SUV X8 M
Czytaj też: Obejrzyjcie szalejące BMW M3 i BMW M4 Competition
Czytaj też: BMW i8 we włoskim wydaniu, czyli Berardo od Taraschi

Nie ma żadnych zmian mechanicznych, co oznacza, że ​​X5 M Competition i X6 M Competition First Edition mają ten sam 4,4-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem, o mocy 617 koni mechanicznych i momencie obrotowym 750 Nm. Ceny pozostają jednak ciągle nieznane.