WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Wyszpiegowane odświeżenie BMW X4 M 2022 wskazuje na delikatne zmiany

Wyszpiegowane odświeżenie BMW X4 M 2022 wskazuje na delikatne zmiany

Wielkimi krokami nadchodzą odświeżenia dla BMW X3 oraz X4, więc to samo tyczy się ich wariantów M. Potwierdza to wyszpiegowany X4 2022, który na nowych zdjęciach pozwala przyjrzeć się swoim szczegółom.

Zdjęcia szpiegowskie BMW X4 M 2022

Zarówno ulepszony SUV SAV X4, jak i jego wariant M dzierży nowe reflektory, które są mniejsze niż te obecne i mają bardziej zaokrąglony kształt. Sądząc po ilości kamuflażu na tych zdjęciach, te nowe Sport Activity Vehicles z Bawarii otrzymają też zmienioną dolną część konsoli z narożnymi wlotami o bardziej trójkątnym kształcie.

Czytaj też: Project Rockstar BMW, czyli wielki hybrydowy SUV X8 M
Czytaj też: Obejrzyjcie szalejące BMW M3 i BMW M4 Competition
Czytaj też: 
BMW i8 we włoskim wydaniu, czyli Berardo od Taraschi

Z tyłu tego X4 M 2022 pojawiły się nowe tylne światła z ostrzejszymi wstawkami na bokach i podobnie jak z przodu, konsolka wydaje się zmieniona zwłaszcza w sekcji między dwoma parami rur wydechowych (via Motor1).

Chociaż nadal nie mamy do dyspozycji zdjęć kabiny, krążą plotki o kilku aktualizacjach wnętrza. Ekran informacyjno-rozrywkowy jest podobno większy, a sterowanie systemem informacyjno-rozrywkowym iDrive jest lepiej zintegrowane z konsolą środkową. Dźwignia zmiany biegów również została przeprojektowana.

Czytaj też: Ford pokazał nowe podejście do projektowania samochodów za pomocą rzeźby
Czytaj też:
 Nowe BMW 4 Gran Coupe pyszni się swoim kamuflażem
Czytaj też: 
Nowe zdjęcia odświeżenia BMW X3 i X4 przed premierą

Układ napędowy prawdopodobnie w ogóle się nie zmieni, więc zapewne w grę wejdzie sześciocylindrowy rzędowy silnik o pojemności 3,0 litrów z podwójnym turbodoładowaniem, który wytwarza 473 KM i 600 Nm momentu obrotowego. Model Competition podbija tę moc do 503 KM.

Odświeżone BMW X4 zadebiutuje w 2021 roku i będzie dostępne w sprzedaży w roku modelowym 2022. Nie jest jasne, czy model M zostanie ujawniony w tym samym czasie.