Reklama
aplikuj.pl

Elektryczna Kia, Ioniq 5 i Genesis GV60e wyszpiegowane wspólnie

Elektryczna Kia, Ioniq, Genesis GV60e wyszpiegowane,

Dziś mamy dla Was wyjątkową sesję fotograficzną, w której udział wzięła elektryczna Kia, Ioniq 5 i Genesis GV60e, czyli to, czego mogliśmy oczekiwać po Grupie Hyundaia.

Elektryczna Kia, Ioniq 5 i Genesis GV60e na fotkach

Całe trio przechodziło testy w zimowych warunkach i doczekało się tak wielu zdjęć, że aż nudno się je wszystkie przegląda. Pokazują jednak to, co najważniejsze, czyli szalenie duże podobieństwo między tymi trzema crossoverami… przynajmniej w kamuflażu.

Czytaj też: Elektryczny crossover Kia na zdjęciach. Kamuflażu mu nie brakuje
Czytaj też: Pierwsza elektryczna Kia nadal testowana w ciężkim kamuflażu
Czytaj też: Pierwsze zdjęcia Kia Niro 2022 zwiastują nową generację

Nic jednak dziwnego, bo w rzeczywistości cała ta trójka bazuje na tej samej platformie Electic-Global Modular Platform i stąd bierze się ich szeroka sylwetka, niska linia okien, a jednocześnie duży prześwit i napęd nawet na wszystkie koła. Różnice jednak i tak łatwo wychwycić przede wszystkim pod kątem oświetlenia i akcentów.

Czytaj też: Nadchodzi sześć nowych elektrycznych modeli Genesis?
Czytaj też: Elektryczny model Kia i Genesis potwierdzony na 2021 rok
Czytaj też: Prototypowy elektryczny crossover Genesis na zdjęciach

Zimowe testy tych elektrycznych crossoverów idą pełną parą, a te prototypy wyglądają na gotowe do produkcji. Nic dziwnego, jako że nowa Kia zadebiutuje w marcu, razem z Genesis GV60e, ale to Ioniq 5 (nowa marka Hyundaia) przyćmi ich wcześniej, bo jeszcze w połowie lutego.