WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Tak jeździ elektryczne BMW iNext! Nagrano je podczas testów na Nurburgring

Tak jeździ elektryczne BMW iNext! Nagrano je podczas testów na Nurburgring

Chociaż uznaje się, że elektryczne samochody są znacznie, ale to znacznie cichsze pod kątem pracy silnika, to testowane na Nurburgring BMW iNext może powiedzieć coś innego.

Testy prototypu iNext

Mówiąc o wprowadzeniu tego elektrycznego SUVa na rynek, BMW nie opublikowało dokładnego harmonogramu debiutu i wejścia na rynek, ale uważa się, że iNext trafi do sprzedaży w którymś momencie przyszłego roku. Do tego momentu coraz częściej będziemy mieć okazję rzucić na niego okiem.

Czytaj też: Zakamuflowane BMW 2 Coupe 2022 wydaje się hulać w stylu M Performance
Czytaj też: Wyszpiegowane odświeżenie BMW X4 M 2022 wskazuje na delikatne zmiany
Czytaj też: Nowa kratka BMW M4 i M3 gryzie w oczy? Jej zmiana nie jest trudna

Tym razem nagranie z YouTube uchwyciło zakamuflowane BMW iNext zarówno na torze Nurburgring, jak i drogach publicznych. W tym pierwszym przypadku iNext nie pokonywał ostrych zakrętów w ciszy, a charakterystycznych jękach opon, ale wyjazd na drogę pohamował zapędy kierowcy.

Czytaj też: Elektryczne BMW serii 4 wyszpiegowane. Oto zakamuflowane BMW i4 M
Czytaj też: BMW X5 i X6 M Competition w wydaniu First Edition
Czytaj też: Project Rockstar BMW, czyli wielki hybrydowy SUV X8 M

Z tego co wiemy, BMW iNext będzie czerpać swoją moc z elektrycznego układu napędowego nowej generacji o mocy zależnej od wyboru klienta, który będzie mógł sięgnąć po moc rzędu 229, 389 i 454 kW. Jedno naładowanie jego akumulatorów zapewni z kolei zasięg do 600 kilometrów według testów WLTP.