Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny Porsche Taycan doczekał się poszerzonego nadwozia

Porsche Taycan po długim czasie medialnej posuchy ponownie wkręca się w światło reflektorów ogłoszeniem zmian na 2021 rok modelowy i wygląda na to, że również modyfikacjom od firmy Prior Design.

Niemiecki specjalista w zestawach aerodynamicznych, felgach i układach wydechowych, któremu swoją drogą, nie jest obce projektowanie części do samochodów elektrycznych włożył to, co najlepsze miał do zaoferowania w Taycana. Dzięki szeregowi zmian pierwsze elektryczne Porsche zaklęte w sedana zyskało zupełnie nowy wymiar charakteru.

Pełny zestaw nowych elementów znacznie poszerza Porsche Taycan, zapewniając mu pokaźniejsze błotniki (o 60 mm szersze z przodu i 100 mm z tyłu), większe zderzaki oraz progi boczne, które łączą się razem w harmonijnym połączeniu, ale to nie koniec.

Nie zabrakło też nowych, niestandardowych 22-calowych felg z pięcioma podwójnymi ramionami, czy masywnego tylnego skrzydła rodem z samochodu wyścigowego.

Czytaj też: Ważna zapowiedź elektrycznego Volkswagena ID.4

Firma Prior Design twierdzi, że zaoferuje też bardziej stonowaną wersję tego zestawu, która porzuci wybrzuszone nadkola, a także będzie nieco tańsza – ceny są jednak podawane indywidualnie.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News